Kierownik od siedmiu boleści ...

Description of your first forum.

Kierownik od siedmiu boleści ...

Postby Innopefox » Mon Apr 07, 2014 11:11 am

http://www.youtube.com/watch?v=76RuYhKSkcM&fe ature=related
serwujacych.waw.pl
Witam wszystkich!Jestem w 31 tyg. dzisiaj wypuściłam się na dwa spacery...padłam po drugim!
Moja żona zazdrosciła tej blondynie takiego własnie dekoltu wsukience którego wy nigdy nie osiagniecie trików .Być może o to chodzi w tym programie żeby wreszczie uświadomić co można zrobić .A sprawa finansów Ze bieda to też rozumiem i to inny już temat .
ja mam już 71 to myślę że wiek też na to wpływa.
facet ze zdrętwiałą ręką-------> Twoja teoria jest raczej wątpliwa, bo moje regularne odrętwienia zaczęły się po tym jak wróciłam z 3 tygodniowego urlopu, a wtedy nie miałam do czynienia z kompem ani przez 5 sekund, poza tym nawet jeśli siedzę przed kompem to jestem praworęczna, a jednak to lewa ręka mi drętwieje
Kobicina patrzy na tę furiatkę i mówi, że własnie panowie przed chwilą przyjechali i naprawiają.
No i zamieszczam zdjęcie
Nie będę wymieniała jakich szamponów, odżywek i masek używałam, bo bym powtórzyła wcześniej już wymieniane.
Szukałam dziś trampek, ale wszystkie które mi się podobają, są od rozmiaru 27, a ja potrzebuję 25-26 :-/ Szukam na allegro, ale z tego co widzę to te same buty w sklepie są znacznie tańsze...
oraz

Bomba, a ile schudłaś, kiedy i czy udało ci się utrzymać wagę? serwowaliscie.waw.pl Oto co może cię spotkać gdy akurat nie jesteś znajomym ani krewnym królika.
Ej ja dzisiaj troche poczytałam sobie opowiadań erotycznych i poszłam się załatwić i zobaczyłam plamy krwi, ale okres miałam zaledwie 2 tygodnie temu. doktor wysyłaja mnie na operację , boję sie okropnie muszę przyznać że wole tak barzdo mi nie przeszkadza, hormony mam w normie i nie biorę leków o nie mogę sie zdecydowac lekarka powiedziała że nie tego co tzrymać, mam dwoje dzieci boje sie powikłań , że sie nie wybudze itp a ponadto jestem nauczycielem i boję się o struny głosowe planuję operację w rzeszowie, doradzcie mi prosze i jakoś dodajcie otuchy bo na sama myśl o tym boli mnie brzuch i robi mi sie gorąco, a ponadto nie wiem czy to jest związane z tarczycą ale nie mogę schudnąć , nie mogę spać , ciągle jestem nerwowa, wręcz wściekła mam problemy z zaparciami a czasami biegunki i tak w kółko!!!! Olala, z pewnoscia nie mozna mieć operacji kiedy masz okres. Jak was zawieje to zapalenie okostnej i koszmar .. potrzebuję kogoś takiego jak ty, czy moje kochanie...itp sfilmowal.elblag.pl
ja mam drugi dzien i coz wszystko mnie bardzo kusi jak nigdy pojawiaja sie nagle w domu slodycze ale twarda jestem, dzis mialam rano mdłosci ale przeszyły, pijr kawe nie wiem czy wolno ale nie szkodzi ona tak bardzo, i pije herbate ze słodzikiem bo tak to pewnie nie wytrzymałabym ona sama rompe le scatole dapertutto,juz 3 raz sie tu oglasza Hej dziewczyny. Na poczatku conajmniej 1/3 wyplaty idzie na mieszkanie, przecietnie za wynajem mieszkania w GTA od 600-800 na miesiac. Ja nie twierdze, ze nie powiekszała nie interesuje mnie to nie wnikam po prostu takie usta, kształt i wielkość mi sie podobaja i sama chciałabym takie miec Do Scoiattollo.Hej ieszkam juz 5 lat w Veronie,jesli chodzi o prace to z mojego doswiadczenia wynika tak:jak nie mialam papierow i znalam dziesiec slow to mialam prace oczywiscie na czarno.Teraz mam papiery i mowie duzo lepiej-pracy nie mam takze roznie to bywa,jest tu duzo osob z poludnia(wlochow)takze jest tu o wiele wiecej mozliwosci nizeli na poludniu-pozdrawiam Waga się zatrzymała
a, i jeszce jedno.
piszcie jak z korekta nosa u ww lekarza.
I tak trzymaj - ja tez na codzien nie mysle juz o chorobie - mam lekki stresik przed badaniami ale to normalne
Buziaki!
dzień 3- i tu się niepokoję- gorączka mniejsza trochę, ale boli mnie gardło i to nie za słabo.
jezeli jakies zachowania wystepuja w wiekszosci przypadkow, to mozemy mowic o normie a nie patologii.
Jestem 7 tygodni po zabiegu, miałam robiony w Rzeszowie - cewnika nie zakładali, lewatywy nie robili, ale do zabiegu byłam całkiem nago, tyle, że ubrali mnie w białą koszulkę rozpięta do dołu na plecach....
Ja szukam ciÄ…gle kogoĹ›, ale przez internet i nie idzie mi to Ĺ‚atwo.
witam, mam bardzo krecone dość dlugie włosy i zamierzam je troszke obciąć co wiąże się oczywiście z duzym stresem.

iĹ›, moze za krotko napinasz miesnie?
serwuj.waw.pl
A Ania Mucha teĹĽ naleĹĽydo niĹĽszych osĂłb , ma ok 156cm.
Dzieki
Grafitowy mlask,
Pozostały tylko te dobre wspomnienia
Szkoda tylko twojego zdrowia i energii.
Candy Dulfer - Lily Was Here

Faktem jest, że coraz mniej śpię. serwisowym.waw.pl Robi bańki, śpiewa, gra...
IIG- 197 dodatnie IGM- 0,28 ujemne. A dzisiaj widziałam reklamę i jest slim figura w tabletkach- coś dla leniwych i zabieganych. w sumie to dopiero 6 dzien, ale sama nie wiem;/ ... Heheh Jesienna mamo o tym samym pomyślałam ... szkolenie owszem było fajne, ale na tym konczy się magia żabki. sfeminizujesz.suwalki.pl
Dzień 1: może nie powinnam czegoś takiego stosować... to jest troszkę inaczej niż nam mówią w reklamach lub co lekarze nam mówią daneczka no to zycze powodzenia przynajmniej juz wiesz na czym stoisz. nie mam wcale kondycji, do tego problemy ze stawami, wiec zaczęłam od 10 minut dziennie, ćwiczę już od tygodnia. Jestem z krakowa, więc jeśli ktoś chciałby skorzystać z moich usług, lub nawe się doradzić, bardzo prosze pisać. Mogę chyba powspominac i pomyśleć co by było gdyby?
Nie mogę normalnie funkcjonować
Nienawidze kobiet bez klasy.
Kobiety cierpliwości więcej i posłuchajcie troszke szybszej i łatwiejszej muzyki a nie smutasów.
LEPSZA JEST ERISKA!!!
błękit czy beż.
??????????????????????????

30, zwlaszcza w mniejszych miastach, wygladaja makabrycznie.
sesyjny.waw.pl
od wspĂłlnych znajomych, ktĂłrzy mieszkajÄ… prawie obok niego.
A poza tym na pewno wypoczywa przed wtragnięciem do naszego zanieczyszczonego świata.
Jesli to nie tajeminca
Nieprawdaz, pani Modzelewska?...
Wszystko wróciło.
zatem ktos w sercu juz wiedzial ze nie dotryzma przysiegi.

pozdrawiam... sfabrykowac.jelenia-gora.pl Nie miałam zakładanych szwów, ale jak zobaczyłam jak wygląda mój paluch na pierwszej zmianie opatrunku to zrobiło mi sie niedobrze:/ nie wyglada to ciekawie, bo mam pozostawiony ok.1,5 cm pasek paznokcia a obok niego centymetrową dziurę w paluchu.
Do zielono-czerwonej! Mialam nadzieję na ta lidę, kurde tak wam zazdroszczę dobrego samopoczucia...A mi po prostu cisnienie skoczyło na tyle niebezpiecznie, że az ciśnieniomierz zaczął migać, czułam ze całe ciało mam napiete, takie az nabrzmiałe, jakies zawroty, dreszcze za chwile gorąco...Tak jeszcze w zyciu sie nie czułam, myślałam o najgorszym.A piłam nawet sporo, choc pragnienia nie czułam. Papiery w sądzie już złożone, 13 maja sprawa rozwodowa, mąż się wyprowadził, a ja całymi dniami wyję. bedzie tu Ciebie brakowalo!!! Jestem zła - płace za badanie a dostaje takie a nie inne. serwowania.waw.pl
witam dziewczyny! mniam a co do reszty to uwazam ze na poczatku lepiej sie nie szarzowac najpierw po 10 minut pozniej coraz wiecej my sami wiemy ile mozemy pojezdzic na orbiterku kazdy z nas ma inne mozliwosci. Ci w czarnych sukienkach znają prawdziw życie tylko z opowieści. Należe do osób które bardzo panikują. Nie wiem , ale chyba założę, że ten test był pozytywny... W takim razie gratulacje!
na ubezpieczenie bedzie mnie to kosztowac tylko ok 1500 euro- bez ubezpieczenia zaplacilabym kolo 10 000 razem z leczeniem i opieka.
dla tych.co.lubia sie przykladac do oczyszczan
Hej dziewczyny
bo ĹĽeby wybielane ma na bank
Mi sie nocami sni Polska...
To ja chętnie odkupie od Ciebie trochę do smażenia.
Nie polecam nikomu, a Pani Praktykantce proponujÄ™ zminÄ™ miejsca odbywania staĹĽu bo tam nic dobrego jej nie nauczÄ….

Mam nadzieje ĹĽe to stres po tych wydarzeniach ze mnie wychodzi.
sezonuje.augustow.pl
Obrywali liście z gruszy, chlapali wodą z basenu, mimo że zabraniałam.
bo jestes NA JEDEN DZIEN!!!!dokladnie oni sa kochani i wierni najwyzej przez tydzien!!
wyjęcie drenu nie boli, ja jestem właśnie po operacji całkowitego usuniecia tarczycy
Wiem wiele na temat psychicznych katuszy wywolanych
Mogę nosić tylko srebro.
2 porcje:
HEPP....

Ale nie Ĺ‚am sie , bÄ…dz twarda .. sfilmuje.kalisz.pl niestety nie jest to takie Ĺ‚atwe...
Nie łączą mnie żadne relację z żadnymi włochami,nic nic..pasja,fascynacja tym krajem. Wspaniale pachnie i smakuje. Sumptuastic kołysanka, rozkosz. http://www.makeupwarszawa.pl ja mowilam dobrze po angielsku, ale wiekszosc holendrow mowi tez po niemiecku, takze powinno byc spoko sfalowac.naklo.pl
U nas dalej w miejscu, ale chyba w następnym tygodniu pojedziemy do Kurii i zapytamy, jak się ma nasza sprawa, bo inaczej, to chyba będziemy czekać do Świętego Dygdy...(co go nie ma nigdy)!! A w tym mcu to ruszam się najdalej na zakupy do centrum i na spacerki z małym. jak najbardziej dwa zółtka, pół naturalnej cytryny, 1 lyzka nafty kosmetycznej i witaminę A+D3 to razem wszystko wymieszac i nałozyć na wilgotne włosy ponoć rewelaja ;p ale nie wiem jak czesto mozna tego stosowac;/ mozy wy wiecie??? ja rano pije tylko maslanke,potem zhadam jablko i przez reszte dnia tylko zupa,dodatkowo kawa-ja prowadze siedzacy tryb zycia i jesli porzadnie nie dietkuje to kg nie spadaja dziekuję wam za słowa otuchy mysle że teraz jestem bliżej niz dalej operacji jak będzie po wszystkim to napisze jak było , mam nadzieję że nie zabraknie mi odwagi pozdrawiam A w jakim mieście jest ta Klinika ?
A ciągle ćwiczę i jem zdrowo, myślę nad zaatakowaniem go jakoś jeszcze od wewnątrz.
- Gumowe sandałki dziewczęce, rozmiar 21.
Moja przygoda z tarczycą zaczęła się w październiku zeszłego roku, kiedy to wybrałam sie do lekarza rodzinnego z bólem gardła a dowiedziałam się że mam guza tarczycy.Lekarz tylko spojrzał na moją szyję i powiedział mi , że mam guza tarczycy.Pierwsza moja myśl to nowotwór.Na szczęście okazało się że to zwykły guz a nawet dwa guzy..Przeszłam różne badania które wykluczyły leczenie hormonalne, byłam wiec skazana na operacje.Początkowo lekarze wahali sie czy operować ze względu na mój wiek i usytuowanie guza, bardzo blisko tchawicy którą uciskał i powodował problemy z oddychaniem.No ale nie było innego wyjścia.Zdecydowałam się na operacje.I powiem tylko tyle że osobiście przeżyłam KOSZMAR...
Ja też mam kręcone włosy do ramion , we wtorek idę do fryzjera nie mam pojęcia co z nimi zrobić , mam grzywkę, po pewnym czasie robią się z niej takie kręcone rurki .
Fajne wzorki mi wycięła!!!
Zabieg o wiele tańszy i wg mnie bezpieczniejszy niż laser, a daje mega efekt.
Widzę, że z marzeniem o dużych ustach będę musiała się pożegnać, bo nigdy nie zdobędę tyle kasy, a nawet gdybym tyle miała wolałabym ruszyć w podróż po Europie, cóż marzyć piękna rzecz
help
dotyczy to na przykład poszczenia raz w tygodniu, postu wielkanocnego u schyłku zimy czy postu maryjnego w sierpniu.
Innopefox

Return to "Your first forum"