Niby my mamy dobrac najlepszy rozmiar dla ciebie, czy mamy tylko pisac jaka piekna i zgrabna jesteĹ›?

Description of your first forum.

Niby my mamy dobrac najlepszy rozmiar dla ciebie, czy mamy tylko pisac jaka piekna i zgrabna jesteĹ›?

Postby Innopefox » Fri Apr 04, 2014 8:31 pm

w czerwcu tego roku wdała mi sie powazna infekcja skóry i wyladowałam w szpitalu, spedziłam cały miesiac na oddziałe, w koncu juz nie było wyjscia i mimo tego ze udało im sie zatrzymać infekcje to szkody były za duze, plastycy musieli mi wyczyscic całą tkanke i skóre z tego miesjca, nastepnie pobrano mi skóre z posladka i przeszczepiono na noge, operacja nie trwała długo ale narkoza i wyjscie z niej a potem ból, bo jednak nie podana mi nic na natychmastowe znieczulenie które działa tak, ze jak sie budzisz to nic nie czujesz, wiec było troszke meczarni,..
sfalujesz.olecko.pl
Nie wiem dlaczego tak siÄ™ dzieje.... - sanepis nie podpisuje ksiazeczke, robi to lekarz medycyny pracy
BLADA TWARZYCZKA---> Nie sluchaj czasem takich glupot, jak walnal ktos tutaj nade mna:| zalosne...toz to pierwszy krok do zniszczenia skobie skory!!
Ja już chyba o tym pisałam:
ciotka nie łapie o co chodzi,ojoj pani zaraz urodzi, to następna ,po jakimś czasie przypomniała sobie że skąś je zna-zresztą usłyszała jak rozmawiają z położną ,to były dziewczyny które uczyła kiedyś w szkole- pracowała jako nauczycielka ,a potem te jej podopieczne w kilka poszły do szkoły pielęgniarskiej i miały wtedy praktyki.Rodziła jak jeszcze nie pytano o zgodę na praktykantow ,więc kręciły się podczas jej pobytu na porodówce.
AntoĹ› ma toksoplazmozÄ™ wrodzonÄ….
czy niewspółżycie w tej sytuacji może być podstawą do ubiegania sie w sądzie koscielnym o unieważnienie małżeństwa???
jak wasz organizm na to reagował?
ale problem w tym że od dwóch lat nie mogę zajśc w ciąże czy to może być efekt tej chorej tarczycy
Chce po prostu abyście zrozumiały że niektórzy z nas mają poważny problem ze zrzucenie zbędnych kilogramów (naprawdę zbędnych), a Wasze wypowiedzi nie są podnoszące na duchu, ponieważ niejeden oddałby wiele za taką wagę jak u Was.

miałam wole obojętne....wiec dlatego nic sie nie balam.....poziom wapnia mi zbadali ale...... seryjnym.waw.pl I to tyle.
podobnie z czasem cwiczen, nie mozna przekraczac 25 minut, a moim zdaniem kobiety spokojnie moga sobie pozwolic nawet na 30 minut, chociaz ja robie wszystke serie w granicach 21 minut (20 dzien) inaczej moze zdarzyc się tak iz dojdzie do zdrętwienia obu nóg później wszystkich inyych części ciała.... Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida itp. YORK sa fajne Zapraszali oczywiście jak bym był ambasadorem wszelkiego złota na świecie. serwisami.waw.pl
byłam poprostu sama w domu bo nie poszłam do szkoły bo musiałam odespać impreze i przypomniałam sobie że w kieszeni mam 70zł ... Może głupie się wydaje to pacie na zrzucanie kilogramów. KAFETERIA.GUZ TARCZYCY. Super, cieszę się. d78ccd41026704096d11e9a5ce4adbd3 http://comune-castagneto-carducci.udvrod.info / http://foto-bandit.udvrod.info/ http://frasi-compleanno-50.udvrod.info/ http://lega-basket-camerino-mc.udvrod.info/ http://colore-muri.udvrod.info/ http://emmedue-fano.udvrod.info/ http://vacanze-lago-di-garda.udvrod.info/ http://paola-soldato-bologna.udvrod.info/ http://sexy-orgia-da-4-infermiere.udvrod.info / http://tac-renale-cosa-serve.udvrod.info/ e1047acafc45d6f186355a21e80ffb06 ja akurat mam podobny wzrost i mega krecone wlosy być może dlatego, że w nocy nie bardzo można kontrolować to, jak się układa głowę.
czy wyobrazasz sobie jak wygladac bedzie ten dekold po kilku godzinach wesela, no i jak suknie wybrudzi?
od 2 tyg biorę tabletki Daylette i muszę przyznać że coś zaczyna się dziać.
W gruncie rzeczy tylko to sie liczy!
Wiec po taki zabiegu tabletki takie sa nawet wskazane.
Polecam świetną odżywkę z Kerastase do włosów koloryzowanych.
niech walczy z ta nadwaga...a nie siÄ™ z nia godzi
Wyszedł rewelka.
jeszcze jedno!na otwarcie nie starczy 1500zł,ale musicie być przygotowani na sumę ok.5000zł(kasa 2500,opłata za koncesje(nikt mi nie oddał zł.)opłata za dzierżawę ,opłaty do urz.miasta urz.skarb.sanepid,swój towar regionalny,no i wkasie musi być chociaż 500zł drobnych!!!!.Od momentu rozpoczęcia działalności w komputerze na dany dzien dostaniesz tyle zadań ,wytycznych i rozkazów ze nie wyjdziesz z pracy do wieczora,a może idalej a głowe będziesz miał wielką jak ARBUZ!!!A w kieszeni pusto!!!!INA ZAMKNIĘCIE DZIAŁALNOŚCI DŁUG!

TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI.
sfaleryty.mragowo.pl
W ulotce piszÄ…, ĹĽe to siÄ™ zdarza.
Ja biorÄ™ gynalgin z powodu nadĹĽerki.
w poniedziałek odebrałam wyniki ogólnych badań, na jakie skierował mnie ginekolog prowadzący ciążę.
Powinnam się cieszyć w gruncie rzeczy.
pozdrawiam
opowiem Wam moja historyjke Londyn 2005
Ja robilam OberstufenprĂĽfung.
wsuawam co 2 h ale to nie znaczy ze to mi smakuje,blee,po prostu mus to mus
zwiedzać, chodzić po górach, imprezki, koncerty, kino...

Ludzie, rozumiem , że ból jest straszny bo sam to przechodziłem i nie mam już trzech ósemek ale lepiej przetrwać ból i brać ibuprofen niż pakować w siebie ketonal który niszczy wątrobę, powoduje, że na języku może pojawić się grzyb itp... sestercja.waw.pl Dzialajacy link:
Ehhh wybór jest duży i nie wiadomo co wybrać... Później jak przychodzili do mnie goście to wpadali z pytaniem czy aby nie potrzebna tu ekipa reanimacyjna! Podam obwody ud po głodówce to zobaczysz Czy wiecie coś o takim wpływie operacji na faceta. Ja wziełam sie na sposób i nosze bluzeczki z dekoldem nawet dużym unikam tych pod szyję i golfów- optycznie powiekszają. serwowania.waw.pl
No i znizki dla studentów 20% tez zwykle są. Bardzo watpie!pewnie bedzie wygladala jak krol lew,a przytym ma malusienka glowke i nie moze miec calkiem spietych wlosow .Napisze wam jak to wszystko wyszlo po walkowym tescie.Pozdrawiam goraco Witam wszystkie Mamusie i przyszle Mamusie...7.03.08 mialam ostatnia @,a nastepna miala byc 3.04.08,ale ja nie wiem dlaczego ``czulam``,ze jestem w ciazy...31.03.08 zrobilam test,ktory pokazal wynik pozytywny Dla wiekszej pewnosci zrobilam drugi i tez wyszedl pozytywny.Potem jeszcze robilam testy co pare dni i w sumie zrobilam ich...10!Wszystkie sa pozytywne Mam podobne objawy tzn.bola mnie piersi i delikatnie podbrzusze :/ I wlasnie tego sie obawiam...Wedlug obliczen to jest koniec 5 tygodnia ciazy.W poniedzialek czyli za 3 dni mam pierwsza wizyte u Pani ginekolog.Tak strasznie sie boje czy wszystko jest ok Zwariowac mozna...Pisze tu,bo widze,ze nie tylko ja sie denerwuje.Czy mozna sobie jakos pomoc???Zanim pojde do lekarza...Pozdrawiam serdecznie:* oczywiście, do jedzenia codziennie kanapeczka z rzeżuchąxD i oprócz tego świetnie działa na katar i przeziębienia, kto codziennie je rzeżuchę ten w ogóle nie ma kataru. i przy szczupłych osobach to prawda. Wklejasz link do wikipedii z hasłem projekcja, a sama przerabiasz wypowiedzi innych i dopasowujesz do swoich przekonan.Mylisz sie. Hej
Do upragnionego celu zostały mi więc 3 kilogramy- bo zakładam ,że spadek wagi nie był chwilowy.
Trzymajcie sie dziewczyny chyba jutro ostatni dzien?
to normalny chwyt, jak si ewchodzi n ascene, to nie gada sie od razu, tylko czekas zchwile, zeby wzbudzic wieksze zainteresowanie,
Pewnie wyszedł Ci II stopień, bo wyniki zostały zafałszowane przez infekcję i stan zapalny pochwy.
kolejny raz poroniłam...biegałam po ginekologach, prosiłam lekarzy rodzinnych o badania kompleksowe a szczególnie tarczycy choć w mojej rodzinie nigdy nikt nie chorował i niestety nie mogłam się doprosić...jedynie co kilka miesięcy przez ostatnie lata miałam robione badania krwi i wyniki były ponoć rewelacyjne ale każdy lekarz mnie ignorował sądząc po moich objawach że za dużo się naczytałam o chorobach tarczycy i jestem hipochonryczką!!!!
ja stracilam dziecko na wczesnym etapie ciazy,to byl 6 tydzien.wrocilam z pracy i poszlam do toalety a tam taka brzydka brazowa wydzielina na bieliznie(nic mnie nie bolalo).przestraszylam sie i zaraz zaczelam plakac.wieczorem pojechalismy z mezem na ostry dyzur do szpiyala.czekalismy na przyjecie 4 godziny,poczym jedynie dostalam skierowanie do kliniki wczesnej ciazy .nastepnego dnia po 3 godzinach oczekiwan na przyjecie mnie,zrobiono mi usg,na ktorym nawet nie bylo widac zarodka, pobrano krew na bete,potem rozmowa z lekarzem i wyslano mnie do domu,ze wskazaniem powrotu za dwa dni.brzuch mnie nie bolal tylko ta wydzielina nie ustepowala.po dwoch dniach znow beta i do domu,doszedl bol brzucha.zapytalam czy jesli cos zlego bedzie sie dziac to moge przyjechac.uslyszalam w odpowioedzi zeby nie przyjezdzac bo nie bedzie dla mnie lozka.kazano przyjsc znow po dwoch dniach.nastepnego dnia rano bol byl straszny i pojawilo sie krwawienie.popoludniu nastapilo poronienie samoistne.jednak zgodnie z umowa pojawilam sie w szpitalu,wszystko opowiedzialam.wysluchali mnie,pobrali jeszcze raz bete,zeby sprawdzic czy jest tendencja spadkowa hormonu,poczym odeslali do domu.po tym wszystkim nie mialam zadnego badania kontrolnego.kompletnie nic.bylam zszokowana.po 2 tygodniach pojechalam do polski na badania do mojego ginekologa.okazalo sie ze jest zapalenie.zdarzylam na czas i juz jest ok.nerwy niesamowite,rozpacz po stracie,a dla nich to bylo takie normalne.ze spokojem patrzyli i czekali az stanie sie najgorsze.nastapi poronienie!!!i tak sie stalo!!!pozostawili mnie na pastwe losu!!!!
ja mam prawie 16 lat bo 15 i pol i zostane mama bo dowiedzialam suie ze jestem w ciazy i mojenu dziecku chce nadac imie MELISA jak bedzie dziewczynka a chlopczyk jak bedzie to RICARDO!!!!!!!

I w kruczej czerni?
sfingujesz.mragowo.pl
moze lepiej poczekac az odrosna... http://serwisy.gazeta.pl/avanti/5 ,70585,3246255.html?i=4
I can't wait to get back on that plane and sit in the seat properly.
zrobiłam- jedna kreska
Forumwww.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan!
W pracy mam super stołówkę, w domu mężuś gotuje (a jest kucharzem z zawodu
czesc dziewczynki!
Pewnien pan doktor z kliniki bodajze w Bremen(jak znajde link to wstawie tutaj) stosujacy u swoich pacjentow lewatywy powiedzial na ten temat:
jak nie chcesz zeby wystawaly Ci skarpetki ponad buty np.
Piotr Kraśko

dziadek to by cienie wyruchal, pewnie jest slepi i Ttwojego grubego spoconego cielska by nie widzial i pewnie nie czul... sfastrygowal.ostrowwlkp.pl Zapewnię Twojemu dziecku bezpieczną zabawę i kreatywnie spędzony czas a także smaczne domowe posiłki.
może jakiś obrzęk muzgu lub guz... Radzę ci udaj się do szpitali i tam poszukaj. zastanawiam sie nad bialym i czarnym paskiem z cwiekami, tylko nie wiem czy lepszy potrojny czy podwojny rząd cwiekow..te paski nie są drogie i calkiem fajne..co myslicie o takich paskach ćwiekowanych? Witam wszystkich którzy mają problem z drętwieniem IV i V palca. Pozdrawiam serwisu.waw.pl
30 tyś. dla mnie cwiczenie trzecie jest bez sensu...a bynajmniej jego opis \analogicznie jak wczesniej,ale kolano nie przytrzymujemy rekoma tylko lokciami\ wiesz skazaniec to chyba mamy wspólnego znajomego. Hej do angel82 tego forum... Rany wyjełam kostium kapielowy bo wierze ze w lipcu bede mogła bez wstydu załozyc , odwiedze solarium i bede laseczka
jest piosenka, którą MUSZĘ zdobyć.Old Boy napisał,że tam ją mogę kupić, no ,ale ja nie wiem jak
Olulinka troche przesadzila z poleceniem p.Agnieszki na ul.Panewnickiej110.Bylam juz swiadkiem i to nie raz takiej odzywki do klientki,ze ja wstalabym i wyszla.Osobiscie polecam p.Krysie.Naprawde swietnie strzyze.Piszecie o Berendowicz,trzeba pamietac ze to stylista fryzur,wiec mozna spodziewac sie raczej ekstremalnych fryzur
potem zjadąłm chałwe i ptasie mleczko
marysiu buzi daj!
Rh+ Po prostu miłość

Zachęciłam się opiniami znalezionymi w Internecie, wprawdzie większość osób chwali przede wszystkim przedłużanie rzęs, ale ja potrzebowałam znaleźć solidne miejsce na mezoterapię dłoni.
sfiksuj.bialystok.pl
Sama atmosfera salonu jest tego warta a cała reszta to już sama przyjemność. Guns n roses - November rain
AntoĹ› ma toksoplazmozÄ™ wrodzonÄ….
BoĹĽe ludzie cudĂłw nie ma!!!
fintess .Chciałabym przeciagnac to do 10 dni ,ale trochesie boje
może się ktoś jeszcze na ten temat wypowiedzieć >????
u mnie ruszylo z miejsca jak wplacilam kase , moze to o to chodzi.

Nie mam na dziś żadnych planów, więc muszę coś wykombinować. serwujecie.waw.pl Nie widzimy co czas robi z naszymi najbliższymi - matkami, ciotkami itd.?
Mam tu oczywiście na myśli Trade. ale nigdy nie zan sie dnia , miejsca i godziny . a o tym zabiegu to moge powiedziec ze to metoda dosc bolesna kiedy sie np.kolano prostuje, albo wydluza noge ale jak sie skonczy podkrecanie srub to sie puzniej czeka na zrost kosci i to wtedy nic nie boli i sie nic prawie nie czuje ze cos siedzi w nodze. Napiszcie ile zarabia fakturzystka i księgowa w Żywcu i jak sie tam pracuje? Jeśli są osoby które maja takie problemy jak ja i leczą się na toxo przed planowana ciąż to proszę o kontakt i wymianę swoich spostrzeżeń. sestercji.waw.pl
Opinii wiele ale od jakiegoś czasu cisza prawie nikt nie pisze na ich temat. Witam wszystkich. Cześć Dziewczyny. Wlasnie ci uczestnicy stosuja lewatywe w czasie głodówki - to o czym pisal Farmaceuta Zadnych galaretek i bardzo malo wiary w to co pisza na opakowaniach zasadniczo jem tylko to o czym wiem na 100% ile moze miec wegli. Obliczyłam, że w ciągu 3 lat w szpitalach spędziłam 1,5 roku. To głębszy problem i trzeba go wyleczyć nie tylko na poziomie fizycznym ale również i psychicznym.
Moja sąsiadka bierze Cyprodiol i też zauważyła niewielką różnicę w kształcie piersi są większe, jakby po boku było ich więcej.
I te dobre efekty niestety nie występują u mnie
Witam.
W necie tyle jest motywacyjnych zdjęć kobiet po montiniacu, że aż się chce próbować.
A jak u Ciebie z efektami?
Innopefox

Return to "Your first forum"