No, a tak wlasciwie, to nie wystarczy uczyc sie samego rodzajnika, ale trzeba tez od razu wkuwac liczbe mnoga, bo tu jest ba

Description of your first forum.

No, a tak wlasciwie, to nie wystarczy uczyc sie samego rodzajnika, ale trzeba tez od razu wkuwac liczbe mnoga, bo tu jest ba

Postby Innopefox » Sun Apr 06, 2014 7:14 pm

W tej sytuacji lekarz dla pewności może (choć nie musi) zalecić poowienie badań za 3-4 tygodnie.
seter.waw.pl
Gruba trzymam za Ciebie kciuki, mnie sie juz udalo schudnac prawie do takiej wagi jaka sobie zaplanowalam
Kiedyś wielkie BOOM spwoodowała DIET ATKINSA która przyszła do nas z ZACHODU - od razu SZPITALE HUCZAŁY a LEKARZE RWALI SOBIE WŁOSY Z GŁOWY czytając co ten DOKTOR ATKINS WYMYŚLIŁ ZA DURNOTĘ !!!
Ale, jesli czytam, ze co niektóre mają problem z włożeniem tej tabletki to juz pusty smiech ogarnia.
udo- 55- 50
Apropos blizn:
nie ,bo jest czarna.
ja mam orbitreka od kilku miesiecy..jestem z niego zadowolona,chociaz troche chałasuje..dobra rada zeby nie bolaly nogi jest zaczecie treningu od malego obciazenia i miare uplywu czasu zwiekszanie go..pozdrawiam i 3mam kciuki za Was..
Luiza
Szanowna Pani....
plastycznie, a co dopiero gwiazdy, zkupa kasy, ktĂłre ogladane sa przez miliony, naiwniaczki

Czy lekarz powinien mi zrobić bezpłatną poprawkę by były równe? seryj.waw.pl Pozdrawiam także
Poszukuje tutaj polskojezycznego ginekologa. Jadac rano na siłownie nie chce dużo jesc, ale jak zjem jakas odrobinke to na siłowni mam schizy ze mdleje!! Sa wyjatki ale ogolnie to musze sie zgodzic z poprzednim. ~Dzieki operowana byłam w Gdańsku w szpitalu wojewódzkim. sfinansujesz.lubin.pl
JABŁCZYŃSKA 1985, I nie jem zadnych witamin bo nie moge sie zebrac zeby je jesc Kochani muszę Was ostrzec. I..znów sie chce czegoś, by szybko podniesc cukier. Dwie na obydwu rękach (od ramion aż za łokieć, szerokość około 6 cm, miejscami więcej..) oraz trzecią wielkości całej dłoni na dekolcie tuż przy szyi. Oczyszczaj wszystko ale najepeij jak mowiłam ta solą fizjologiczną bo woda utleniona troceh smierdzi i takei białe sie robi i wysusza skorke dokół dziurki przebitej... Ze względu na to ze są bardzo cienkie rzadko je prostuje no i jak jest wilgotno prostownica nic nie daje bo i tak szybko zaczynają się kręcić i nie wygląda to już dobrze.
Ja tam bardzo jÄ… lubiÄ™.
Idźcie do ECK jak chcecie się nauczyć
mordował własnoręcznie....
Chcę się jej pozbyć i lekko wyrzeźbić brzusio :> Dzisiaj rozpoczęłam swój drugi dzień z A6W i powiem wam że już jest mi ciężko, aż boję się pomyśleć co będzie potem Ale wieże że dam sb radę :.
Jasne, ĹĽe pasuje.
Z góry dziękuję za odpowiedzi i zycze temu swiatu więcej takich normalnych kobiet jak Wy!!!!!!!!!!!
kupiłam w tamtym rooku na początku wakacji.
EEEEE czasami płakac mi sie chce
Edytki i płacę 12 za strzyzenie lub 25 za modelowanie i jestem bardzo zadowolona .

Pozdrawiam i milego dnia
serwolatka.waw.pl
sama ksiazeczka kosztuje 3 zl, badanie nawet do 70 zl (ja tyle placilam). Tyle się tego nałykałam, a nie wiem czy to zdrowe.
Cytuje Ci teraz fragment z ksiazki Malachowa:
mam pytanie:
mnie Agati
Ja kogel mogem robie tez z bialkami i jest pycha
mam pytanie kolezanka dala mi luteine 50 poniewaz chcialam przyspieszyc okres.
Chodzi o skutecznosc, porownywano diete niskotluszczowa, o umiarkowanej zawartosci tluszczu i niskoweglowodanowa (atkins)
ma to szansÄ™?
A i jeszcze przypominam że jest zimno na dworze i ubieramy się ciepło i zahaczanie kolczykiem o ubrania powoduje zaczerwienienia nawet przy zagojonych kolczykach.
żal mi ciecie albo jakaś alicja jeszcze będą przezywali alicja w krainie czrów albo alicja gdzie zgóbiłaś zegarek z królikiemm.;pp hahha idio.a.

Nosiłabym, gdyby nie to, że: seryjke.waw.pl http://kuchnia.verusinter.net/rodzaj.php?RODZ AJ=30
Ok, już znalazłam. Trochę przelecialam te wypowiedzi iiiiiiiiiiiiiiiiii załamka, niektóre owszem i z sensem, ale z większości wynika, że właściwie każdy Ksiądz ma kochankę lub kochanki, 3/4 księży jest w wieloletnich związkach , moim zdaniem kobitki trochę puściły wodzę fantazji...... Jedyna radą jaką mogę udzielic to taka że trzeba chodzic do takich salonów gdzie jest dużo ludzi, a nie dyplomów na ścianach, bo to jest dla mnie wytyczna do sukcesu. Duuuuuuuuuuuuużo zdrowia i zrowego rozsądku Noga, sfalszowaniu.glogow.pl
mixsaj jest super to mój towarzysz w kuchni Pertacha no właśnie, problem w tym że w mieście przyjmuje tylko jeden chirurg dziecięcy. hey dziewczyny! Kapustę należy dokładnie wypłukać i poszatkować. Na teledyskach jest na maksa poprawiana i wyszczuplana, na zdjęciach tez........ale na wszelkich fotosach paparazzi wygląda jak bambaryła Gdyby mnie go nie zabraklo (rozsadku, znaczy sie), to dzis nie uzeralabym sie z MODEL - MEDem o moje stracone pieniadze. 90 zł to naprawdę nie dużo.
poleciiła mi abym przed aplikacją go zwilzyła lekko wodą.
A dieta nawet nie calkiem dobrze dobrana
1) pierwsze 14 dni mam pic spalanie 1
Agaczech, wiadomo juz cos u Ciebie?
macadamia nut - nie mam pojecia jaki jest polski odpowiednik

zwykłe przeciętne kobietki, nic pięknego nie ma się nad czym zachwycać
sfanatyzuje.opole.pl
zdobienie).
dzięki za wszystkie wypowiedzi posiadam i prostownicę ceramiczną i jedwab i wosk, ponadto stosuję olejek rycynowy bezpośrednio na skórę.
С нами рядом нет тех, кто дарил нам цветы и признани 03;,
tak 3 razy w ciągu 2 tygodni bo raz mi powiedzieli, że dziecko za duże jak na nieródkę i trzeba zmierzyć, innym razem, ze przepływ trzeba sprawdzić (co akurat normalne) i ostatni raz, że syn sie zaczął przekręcać w poprzek (na 5 dni przed terminem)...
Nie wiem czego sie mam spodziewać a wiem że lekko nie bedzie.
kupilam 1 szt i bede probowala
Drogie Kobiety, pojawiają się pytania czy podczas stosowania gynalginu można się kochać, padło już kilka odpowiedzi i tak jak ostatnia, wg mnie dość konkretna wypowiedź od ginekologa, że ewentualny raz nie szkodzi.
Witam !!
Mam pampersy...już w komodzie ale chcę dokupić jeszcze huggisy na sprobowanie

mam pytanie sfalduje.cieszyn.pl - trzymajcie rece na wysokosci barkow,
pewnie takie same jak w PL i pewnie paszport... Niestety troszkę podjadałam... po 2 tygodniach przez 2 dni jedz tylko warzywa i owoce,pij swierzo wycisniete soki i pij wode,nastepnie jesli czujesz sie na silach i zdrowie ci na to pozwala zaczynasz 2 tyg głodówki. wolę model 505 w Polsce mało dostępny albo wcale, na facecie lepiej leżą SLYSZALAM ZE ONA W POZNANIU PRZYJMUJE???? serwitucie.waw.pl
Myślcie o tym , jak poprawi się po operacji Wasz stan zdrowia i samopoczucie . czemu robisz reportaz o tych co mieli skutki uboczne takich osob jest tu niewiele i przewaznie te nie stałe forumowiczki tylko te co wpadaja na chwile z jakas sensacja i znikaja nie ma tu osob ,ktore brały dzieliły sie spostrzezeniami i powiedziłay dziekuje ,nie ma tu nikogo kto by powiedział robiłem badania sa złe ,nie ma tu nikogo kto by napisał ktos umarł od tego a faceci przed 30 sa ok kobiety po 30 czy 40 sa zadbane,wiedza czego chca,nie szukaja na sile meza i sponsora,sa dojrzale i niezalezne;sama jestem trzydziestka ,nie sadze,ze po 40 zmienie sie(moze pare zmarszczek wiecej,ale grunt to je zaakceptowac Mam strasznie maleńkie mieszkanko i zależałoby mi na składanym sprzęcie..... You said new new york, new york is dangerous..... 40 minut, a nie mam tyle czasu żeby się w to zawsze bawić. Chetnie posprzatam!
Proszę o pilną odpowiedź, bardzo chciałabym mieć swoją kruszynkę.
nawet zdjęcia nogi moge wysłać pozdrawiam piszcie o kazdej poze napewno opisze
Internet szkodzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!
mam pytanie.jaki trzeba miec ubytek zeby wydłużyli noge na ubezpieczalnie?
i nic..

Jestem mega zadowolona - mysle ze to bedzie mĂłj fryzjer w Krakowie!
serwujacy.waw.pl
Przez tarczycę nie mam siły się odchudzać.
Klapeczko,pamiętam ,będę za Ciebie trzymać kciuki!!!Będzie wszystko oki!!!Ja mam 25-go stycznia.Perzecież to zaraz brrrrrr
Widze,ze czesto dziewczyny nie sa doinformowane o temacie.Przede wszystkim- odradzam wstrzykiwanie aquamidu po raz pierwszy.Nie jest on TRWALYM wypelniczem, jedynie dluzej sie wchlania.NAPEWNO.
Cześć
hehehe, ta:
układam je rękoma..
Samantha Fox-Nothing\'s Gonna Stop Me Now
Klamra to najlepszy pomysł, a zerwanie paznokcia to często tylko pogarsza sprawę.
rĂłzne herabtki czy woda.
kosztowałoby nie to masę nerwów ;p tak więc tym bardziej jestem zadowolona życze powodzenia dziewczęta

Temu ze przenosze ciezar juz na kosc i ona pracujÄ…c mobilizuje sie do zrastania, moze u Ciebie nie trzebabylo bo dobrze sie zrastala, ktory lekarz Cie prowadzi i kiedy mialas wizyte? sfinalizowany.kobierzyce.pl you dont full me quen
I jak można włożyć globulkę do pochwy tak, że wystaje?? 6 kg. kurcze nie ma gg, ale mam msn: ZAWDZIĘCZAM TO ŻMUDNEJ ACZKOLWIEK SKUTECZNEJ TERAPII JAKIEJ PODDAŁAM MOJE WŁOSY I SKÓRĘ GŁOWY. To najlepsi w Polsce specjaliści. sfinalizuj.konin.pl
W licznych badaniach stwierdzono także, że równomierne rozłożenie pokarmu w ciągu dnia wpływa na poprawę wielu parametrów krwi, nawet jeżeli nie zmieniamy radykalnie ilości spożywanych kalorii. a powiedzcie czy codzienne dojeżdżanie do pracy rowerem (pół godziny w jedna strone) to już jest wystarczający ruch, czy mam się zapisać jeszcze na siłownię? Nic w pozwie nie wspomniałam , że jest alkoholikiem , zle zrobiłam? Dla mnie sam wyglad blizny nie jest tak bardzo istotny tylko to,ze jest twarda,mija 2 miesiac po operacji,lekko masuje cepanem,ponadto mialam usg gdyz bolala mnie szyja,usg trudne do oceny -w miejscu usuniecia tarczycy obrzekniete tkanki z tendencja do bliznowacenia,nadal/okresowo/czyje dyskomfort przy przelykaniu jakby jakas kulka mi przeszkadzala.Blizny nadal ciagnie,mam nadzieje,ze to minie-ale kiedy?Blizne mam-3cm,ale we wcieciu szyjnym mostka i wydaje mi sie jakby przyrosla mi do krtani-tu podpowiedz,ze dobrze przed operacja zapytac jak chirurg bedzie cial,ponadto szwy wewnetrzne wychodza mi na zewnatrz. Mimo to, fajnie jest mieć fantazje... Niektórzy piszą tak jakby nie wiedzieli, że można sprawdzić z jakiego komputera to jest wysłane. Mówisz serio, że mogłabyś mi coś takiego przekazać?
POSTAWA:
Tak dużo fałszu dookoła, że jest to przerażające.
Nie rozumiem teraz Ciebie, wychodzi na to, że nawet jak ostatnigo dnia zjem 1000 kcal, ale beda to owoce, warzywa, to nie bedzie to jak głodówka z marszu?
I nie tylko na wadze ale takze w cm.
Ale widze ze strasznie przezywasz to co kolezanka przechodzi.
http://www.revitol.pl/cellulit ,34.html jest lista.
Tak, juz jestem PO.
pod warunkiem ĹĽe nie tylko sam ryĹĽ.
Innopefox

Return to "Your first forum"