Aha zapomnialem o jednym MUCHOZOL zabije Lasiodora parahybana (Ptasznika Olbrzymiego) doroslego osobnika wiec mozna to stoso

Description of your first forum.

Aha zapomnialem o jednym MUCHOZOL zabije Lasiodora parahybana (Ptasznika Olbrzymiego) doroslego osobnika wiec mozna to stoso

Postby Innopefox » Sat Mar 22, 2014 9:24 am

2.BĂłl i drÄ™twienie rÄ™ki - nasilajÄ…ce sie zwĹ‚aszcza w godzinach nocnych portal społecznościowy Ja moge polecic pania Magde na KABATACH JakiĹ› czas temu pojawiĹ‚a sie piosenka spiewana przez mĹ‚ode dziewczyny(chyba japonki) shanadoo-my samurai.
oczywiście chirurg opieprzył mnie twierdząc że to moja wina (niby jak do cholery miałam go źle wyciąć, skoro wrasta mi z boku?)
smalczyk
A 1 cm różnicy to nic dziwnego, wystarczy że będziesz miec wzdęcia.
http://www.zdrowemiasto.pl/modules.php?name=N ews&file=article&sid=5909&alt=54
Cały czas mam nadzieję, że jeśli się ich nie pozbędę to chociaż je nieco wygładzę.
http://pieknastronazycia.nivea.pl/pl/mezczyzn amarzen/mezczyzna/id-32209
Jadlabym zdrowy chlebus z nasionkami.
I pierwszą rzeczą jaką zrobię to zamontuje ogromny baldachim nad łóżkiem tak aby te bestie mnie nie dosięgnęły w czasie snu!!!
A tu znowu otreby tyle wegli maja.
Jeżeli prałaś w automacie i dałaś mocne wirowanie to pozamiatane.

(efekty niesamowite) ,mnie rĂłwnieĹĽ doradziĹ‚ parÄ™ rzeczy.. adwokat kraków Jak ja miaĹ‚am nadĹĽerkÄ™ to dostaĹ‚am taki pĹ‚yn solcogyl (czy jakoĹ› tak) jest to pĹ‚yn ktĂłry wprowadza lekarz chyba dwa razy w odstÄ™pach kilkudniowych - nie pamiÄ™tam dokĹ‚adnie ...

11.Marzysz o wakacjach../gdzie?/ nie musze nikogo naganiac. A tak na marginesie może ktoś już prowadzi taki komis? ludzieeee!!!!! kanałowe to już grubsza sprawa, ale spoko - miałam ich kilkanaście w życiu Warto zadbać, by zajął sięWami ktoś wyspecjalizowany w tej kwestii - ja np. sex anonse
Jak myślicie jestem w ciąży ??Bo te bóle czasem mnie zwodzą. Bo: Kaoma - Lambada Ja tez chciałabym otworzyc Komis z art. a co do tej opuchlizny to jakos nie zauwazylam, moze to jak zakwasy sa, ale ja nie mam na szczescie. Mydła raczej nie używamy do lewatyw. Wiem ze mowi prawde..
Więcej to już jest zabójcze dla organizmu.
W ciagu miesiaca poszlo 4 cm z ud ( mojej wiecznej zmory!!!) i po 2 cm z innych obwodĂłw.
Myślałam o chirurgu kosmetycznym, ale czytając opinie, że bliznowiec może powrócić zaczynam się zniechęcać, żeby nie wywalić tysiąca w błoto...
Nie pij teĹĽ wody gazowanej !
Zauważyłam nawet, że jak wchodzę do jakiegoś pomieszczenia, to moje pierwsze spojrzenie kieruję na kąty przy suficie.
Niezle FeBe, ze juz sie wzielas za szukanie pracy.
Idz sie pierniczyć Pierniczku, to że jesteś taką fujarą, która nie potrafi znaleźć pracy, to nie znaczy od razu, że Polska jest do bani!
Innopefox

Return to "Your first forum"