cerkwicka to by miała dopiero zero szans----to coś dziwnego przecież ładnie zaśpiewali ....gorzej wypadły inne zesp

Description of your first forum.

cerkwicka to by miała dopiero zero szans----to coś dziwnego przecież ładnie zaśpiewali ....gorzej wypadły inne zesp

Postby Innopefox » Mon Mar 24, 2014 4:40 pm

jestes pewna ze dobrze je wykonujesz? adwokat kraków czy dostaliscie 13 bo my w zabrzu nie robi sie caly rok apotem taka wdziecznosc ciekawe ile prezesi skasowali ? i tak trwaĹ‚o to dość dĹ‚ugo ,on czuĹ‚ siÄ™ chyba jak gwiazdor raz ze mnÄ… raz z kochankÄ… ...i teĹĽ duĹĽo rozmawialiĹ›my ze sobÄ… jej mĂłwiĹ‚ co innego mnie co innego ....az pewnej nocy kiedy spaĹ‚ w domu a ja po cichu poszĹ‚am sprawdzić komĂłrke bo miaĹ‚ z pracy nowÄ… i nie pamietaĹ‚ pinu miaĹ‚ zapisany na kartce ( a wczeĹ›niej mi mĂłwiĹ‚ ĹĽe tamto to koniec ĹĽe ona nie jest kobietÄ… z ktĂłrÄ… chce być-pamiÄ™tam to wszystko doskonale )wiÄ™c wbiĹ‚am pin i jakie byĹ‚o moje zdziwienie gdy zaczeĹ‚y dochodzić smsy od niej nowe...cyt.ja za tobÄ… teĹĽ bardzo tÄ™sknie i nie moge siÄ™ doczekać kiedy wrĂłce i bÄ™de w domu ...i.t.d.Czyli ona gdzieĹ› wyjechaĹ‚a a on na 3 dni przyjechaĹ‚ do ĹĽony i dzieci .Wtedy nie wytrzymaĹ‚am juĹĽ tak we mnie wszystko narosĹ‚o,wiedziaĹ‚am wczeĹ›niej o wszystkim ale tej nocy pÄ™kĹ‚am...obudziĹ‚am go ,powiedziaĹ‚am ĹĽe rano ma wyjść zamknÄ…c drzwi ni nigdy juĹĽ nie bÄ™dziemy ,poszĹ‚am do dzieci do pokoju spac ..choć caĹ‚Ä… noc przepĹ‚akaĹ‚am,rano doĹ›c dĹ‚ugo wstawaĹ‚ bo okoĹ‚o poĹ‚udnia siÄ™ zebraĹ‚ chciaĹ‚ strasznie rozmawiać ale ja byĹ‚m stanowcza....wiedziaĹ‚am ze to juĹĽ definytywny koniec ale strasznie siÄ™ baĹ‚am.to byĹ‚a juĹĽ ostatnia nasza wspĂłlna tak jak to w rodzinie noc zdaĹ‚am sobie sprawe ĹĽe dalej nie ma tego co ciÄ…gnąć.Jeszcze wiele nocy potem przepĹ‚akaĹ‚am w samotnoĹ›ci i ĹĽalu,bĂłlu ciÄ…gle zadawaĹ‚am sobie pytanie DLACZEGO....CZEMU JA...?.Po tylu latach stwierdzam ĹĽe byĹ‚a to mÄ…dra decyzja .On jest szczęśliwy u boku innej kobiety,a Ja jak juĹĽ wczeĹ›niej pisaĹ‚am mam najcudowniejszego mężczyzne pod sĹ‚oĹ„cem :czuĹ‚ego,opiekuĹ„czego.Z perspektywy czasu myĹ›le ĹĽe mogĹ‚am nie liczyć na cud ĹĽe mÄ…ĹĽ zmÄ…drzeje i bÄ™dzie z nami mogĹ‚am od razu to zakoĹ„czyć ale widocznie tak miaĹ‚o byc!!!
jesli nie utrzymam tego), to zrobić za chwilę jeszcze raz czy dać sobie spokój?
na poczÄ…tku sie troszke pie**olilo ale to normalne.
Ja mam 24 lata, moj chlopak jest Wlochem i pracuje w Twoich okolicach.
Myślę też, że to są prosaki.
jak ma 40 często leci na 20 ..........wymalowane lalki barbie....to one też sa takie mądre wszystkie może cwane

Czytałam w jej wywiadzie ze uwielbia jesc i lezec do góry brzuchem, jesc słodycze i oglądac tv. sex anonse tez sie zastanawiam nad zamenhofa tylko te ceny sa okropne.

Do okolic oczu są proste, a potem robi się z nich bujna szopa. Wiec kiecka do gory ,a tam cale nogi czerwone ,tak sie pozacinalam. prosze o odpowiedz .pozdrawiam ŻE NIBY CO LUDZIE ZE WSI GORSI??? sporty grupoe, takie jak koszykówka, siatkówka (gdy praca o ktora sie staracie wymaga pracy w grupie) lub szachy, narciarstwo itd itp sex anonse
powiekszajcy z avonu dziala? Popłakałam się i postanowiłam że wolę jednak kupić sobie psa Miałam już zapisywać męża na badania ale na wszelki wypadek (spóźniała mi się @) zrobiłam jeszcze jeden test już po terminie i niespodzianka.....dwie kreseczki. Polecam Pania Agnieszke Osobiście chciałam dać córce inaczej na imię, ale mąż się strasznie uparł. Ale jest i tak, że są nijakie.Najgorsze w tym wszystki są..te rozdwojone końcówki a zarazem suche końce.Nie mogę się z tym uporać. Jakie są efekty? Kilka dni temu zaprosiłam znajomą wizażystkę, żeby zrobiła mi próbny makijaż.
urody
mam problem z bliznami od 11 lat , z tego powadu sa tez komplaksu i pytania radzace sie w glowei dlaczego ja hmm nigdy sie tego z znas niedowie.
Bede wdzieczna za Wasze opinie.
achzdrowe stopy to tak samo jak ta telekomunikacja dzień dobry.Wymyślcie własne nazwy a nie już istniejące czyjeś.MASAKRA I OSZUSTWO istniejącej już od lat firmy oryginalnejwww.zdrowe-stopy.com
Ja juz mam dosc tych upalow...
Tlumacza sie.chorobami.
Ja miałam dziś pisakowanie.
Innopefox

Return to "Your first forum"