Czesc!

Description of your first forum.

Czesc!

Postby Innopefox » Sun Mar 23, 2014 10:17 am

MiaĹ‚am ten sam problem i byĹ‚am u chirurga ktĂłry zerwaĹ‚ mi część paznokcia. seks ogłoszenia Ja o glodowkach slyszalam wiele dobrego,narazie skusze sie na te warzywa MiaĹ‚am robione dziĹ›.
CZęsto jes prostuję wiec po umyciu mam przeogromne siano.
LeciutkÄ… opuchliznÄ™ na pewno masz
Na poczatku, po ciazach wazylam 74kg, zaczelam chodzic na sale sportowa i wlasnie przestrzegac 5 posilkow co3/4 godz, to dalo efekty po ok 3 miesiacach warzylam 68, czyli 6 kgmniej - ale jadlam duze posilki mimo wszystko i deseru tez sobie zbyt czesto nie odmawialam, za to na silowni dawalam kopa czasem w sumie (kardio+silowe+rozciaganie) dawalo intensywne 1,5 godz., Ale zaczal sie okres chorob, przy dzieciach non stop przez 1,5 miesiaca, po tym olalam wszystko i pieknie powrocilam do 72 kg, z tad rok temu z dukanem i cwiczeniami zeszlo do 62, po zaprzestaniu jednego i drugiego jeszcze do 58, a teraz sie kroi na 60/61, a obiecalam sobie ze nie dopuszcze do przekroczenia 60 kg.
caly dzien dzis probowalam przemycac tluszczyk do jedzenia,i rezultat taki,ze znow wyszlo jak wczoraj, tluszczow 113g, bialko 104 i wegle 21g,troche przekroczylam,nie wiedzialam,ze ogorek ma sporo wegli :/ powiem wam,ze o 18 bylam taka pelna,ze masakra,ale musialam jeszcze zjesc kolacje,bo za malo tluszczy i tak jak nie lubie majonezu,dzis maczalam w nim na sile parowy berlinki,bo o tych o ktorych pisze Szczepa nie ma w holenderskim lidlu.
buliks gratulujÄ™

pytanko do :\jak ty Wam dogodzić\; ogloszenia towarzyskie Tyle ile dziewczyn na forum tyle opinii i zdań....

Ja juĹĽ chodzÄ™ bez kul Ile minut? DUĹ»E RABATY - TO NAPRAWDE DZIALA Ilu takich ludzi spotykasz na mieĹ›cie? owocnych cwiczen!! portal społecznościowy
Pogode mamy wciaz ladna, chlodek sie czuje, ale za to slonko sie pieknie usmiecha co dnia. CIągle ma ja super promocje, a to jedna z nich dotyczy własnie oczyszczania cery: Poczytajcie o cieśni nadgarstka i o mieszanej chorobie tkanki łącznej. najczesciej jest widoczna wlasnie w okresie odbudowy lub zaraz po nim. cały album Catch The Catch 1986 , z Welcome To The Heartbreak Hotel największe wrażenie wywarło na mnie Heaven And Hell ale pod taki drugi Catch The Catch podciągam Like A Hurricane z 1987 ;> a najlepszy duet to czywiście Thomas Anders i Dieter Bohlen czy jak kto woli Modern Talking te ich hity nigdy mi się nie znudzą , ogólnie mam słabość do \\\Brother Louie\\\ , \\\Atlantis Is Calling\\\ , \\\Geronimo\\\'s Cadillac\\\ czy też \\\You\\\'re My Heart , You\\\'re My Soul\\\ ! patrz co znalazlem? Wkurza mnie to bo bo mogłam nie jeść, nic by mi się nie stało.
(75 cm pod biustem, 94 w biuście), i ani nie uważam, że on jest duży, ani tym bardziej, że mi obciąża sylwetkę
gg-1594497
Edyta GĂłrniak
Czy oby napewno ten ból jajników jest normalny??Bo jestem za granicą i nie wiem co mam tak naprawdę zrobić czy starać się tu dostać gdzieś do lekarza i zrobić se badania czy jechać do pl.
hej!
Z chwilą pojawił mi się jeszcze stan zapalny, bo paluch koło paznokcia od wewnętrznej strony zaczerwienił się, mało tego, na paznokieć zaczęło mi narastać tzw \dzikie mięsko\.
Dzięki Yaror pomogłeś trochę w prawdzie nie jest to dokładnie to ale już jest jakiś trop tamto śpiewał ktoś inny i było słychać dokładnie MICHAIŁ a tu nie wiadomo co dokładnie śpiewa i było w wolniejszej nucie.
Nie wiem co jeszcze miałam napisać.........Spokojnej nocy.
Nie obchodzi mnie ich religia ani kolor skory.
a moja kuzynka ma bardzo wąskie biodra, prawie takie proste, chłopięce, za to z boku wygląda jak szcześciokąt:
Innopefox

Return to "Your first forum"