dziewczyny nie zadawajcie tu takich pytan bo moze byc za pozno idziecie robicie usg i do lekarza ja tak zrobilam nie czekala

Description of your first forum.

dziewczyny nie zadawajcie tu takich pytan bo moze byc za pozno idziecie robicie usg i do lekarza ja tak zrobilam nie czekala

Postby Innopefox » Sat Mar 22, 2014 2:52 am

Dzis zdjelam sobie wreszcie opatrunki, przemoglam sie, zeby rany sie goily, niby szwy rozpuszczalne wewnatrz, ale mam takie jakby guzki w szwach, czy to normalne? anonse erotyczne musiałabym dojezdzac na leczenie i te czeste kontrole .. - nie gorączkuję, nie jestem opuchnięty, dziąsła wyglądają normalne.
przez tydzien rozdawalam ulotki...i stalam 7h na dworze bez czapki...
jak to nie pomoże to chyba założę skarbonkę na operację xD
Sobote spedzilismy na zakupach, i szukaniu czegos do ubrabiania, bo za dwa tyg.idziemy na wesele.
wszystkie hity z tamtych lat lubie !
i podobac sie sobie przede wszystkim.Ja np waze 52kg mam 165 nosze 36 i patrzac w lustro widze grubasa nie odchudzam sie(jem wszystko w ilosciach normalnych-wiec to nie anoreksja)ale mam poczucie niezadowolenia z siebie
prawdą jest, że w skórzanych spodniach,majtkach skórzanych czy w skórzanych szortach najbardziej seksownie i podniecająco wyglądają prawdiwie perfidne i dorosłe kobieta w wieku powyżej 50-60 lat
moze byc zwykla cebula,do tego zaopatrz sie w jakies witaminki

Co za cudowna pożywka dla pasożytów i różnych drobnoustrojów chorobotwórczych, które potem giną, a ich rozłożone trupy i odchody z powrotem są wchłaniane z jelit do krwiobiegu. sex anonse prosze powiedzcie mi czy jest to cos złego ..

5 dzień za mna. Witam Według mnie kursy i szkolenia są świetnym sposobem na dokształcenie się lub całkowitą zmianę zawodu. zal mi was debile ... Jej Wam, ja właśnie wczoraj wróciłam ze szpitala, bo pojechałam tam z podejrzeniami wyrostka, lekarze wykryli torbiel i nagle wszyscy sie zaczeli za glwe lapac, ze ja w tym wieku, a takie prblemy mam... ogloszenia towarzyskie
Ogromnie polecam ten sprzet - jednak dla silnie zmotwowanych i rzeczywiscie chcacych cwiczyc - w innym przypadku nie wiem czy efekty beda az tak spektakularne ale to zawsze uch jakis 665 871 884. dac jakis adres gdzie mozna znalezc takie prace lub podac miejsce gdzie mozna sie czegos blizej na ten temat dowiedziec... Bomba ciezko bedzie to wszytko dobrze zoorganizowac, tak na odleglosc. A ja mam 75 B/C, 15 lat, i wyglądam jak cielna krowa! 3) Kręglicka,
GorÄ…co polecam Czarnowiejska 82.
RĂłwnieĹĽ jest tam umieszczona cena zabiegu w Naszej Klinice.
da się tylko polepszyć wyglą blizny.
MAM TEN SAM PROBLEM NIKT NIE WIEDZIŁA CO MI JEST ,BOLAŁ MNIE PRAWY JAJNIK I NERKI I Z TYŁU TAK JAKBY KORZONKI ,ZROBILI MI WYNIKI MOCZU BO CZESTO SIKAŁAM WYSZŁY DOBRE ,ZACZYŁAM CZYTAC NA NECIE ZE TO CHLAMYDIA WIEC ZWYZYWAŁM MOJEGO PARTNERA ZE ZARAZIŁ MNIE TYM SWINSTWEM ,ZROBIŁ TEST JEST ZDROWY ,POSZŁAM ZNOWU DO LEKARZA ,OKAZAŁO SIE ZE MAM SKOLIOZE KTÓRA UCISKA JAJNIK I NERKI
i zmiana jedzenia ..
Bliskiego człowieka nic nie jest w stanie zastąpić.
witam Gratuluje przyszłym mamusiom ja zrobiłam az 4 tesciki dla pewnosci i za kazdym razem 2 kreski.
ja np.
Innopefox

Return to "Your first forum"