hej!!!

Description of your first forum.

hej!!!

Postby Innopefox » Fri Apr 11, 2014 4:04 am

o jacie nie wiedzialam ze ta mucha ma 153?????
sfora.pulawy.pl
To prawidziwe kobiety sukcesu, piękne, zdolne, zmysłowe.Każdy sie z nimi liczy. magda_fraczak@yahoo.co m
6155
Maluszek przybrał w miesiąc 600g, waży 990g.
on22 - tez mysle, ze tu jest fajnie, ale czasem miesiacami nawet nie wchodze, bo wszystko rozbija sie o wtajemniczone rozmowy w kolkach wzajemnej adoracji z czego akurat nie czerpie zadnej przyjemnosci ..
Miałam podobnie, taka ciężkość w dole brzucha jeszcze i nie przyszła....test zrobiłam w terminie spodziewanej miesiączki
To jest chyba jej nazwisko panienskie bo z tego co wiem to jej mÄ…ĹĽ inaczej sie nazywa!
A na słowo pigułki anty otwiera mi sie scyzoryk.
Nie chcę się rozłożyć!!
Pić sie faktycznie chce, noi te uderzenia gorąca
zawsze byl ze mnie wesoly czlowiek ale dawno sie nie smialem bo i po co
Sa na rynku rozne batoniki niskoweglowodanowe Atkinsa jedna jedyna proba zjedzenia batonika ktory niby mial tylko 2 wegle skonczyla sie takim atakiem glodu jakbym zjadla kg czekolady.

Moje koleżanki też rodziły w szpitalach i powiedziały że żeby nawet miały kredyt wziąć to i tak pójdą następnym razem prywatnie. serwowaniem.waw.pl Miałam wycięty tylko i wyłącznie wrośnięty paznokieć, następnie zaszyto mi ranę.
czy to jest splasczenie brzucha Zastanówcie się trzy razy, nim głupio postąpicie ! do haneczka123456 Na końcu mojej wiyty we wloszech po prostu obiecalismy sobie,ze jesli w przeciagu 3 lat nie załozymy rodziny, umuwimy sie w jakimś miejscu na swiecie i spędzimy troche czasu razem.... Piszcie prosze..zebym wiedziala w co sie pakuje. seryjne.waw.pl
Usmieszka => W sumie to rzeczywiście po skonczeniu wypadałoby robić jakieś ćwiczenia, bo brzuszek znowu obrośnie tłuszczykiem i będzie kapa Ale bez przesady zeby zaczynac drugi raz 6W... Ja już od prawie 2 tygodni w domu z synusiem jestem. mają fajne biustonosze optycznie zmniejszające biust (minimiser) ogólnie po zabiegu są gładziutkie i bardzo czyste, ale przyjemne to to nie jest. byle tak dalej! x opisze wam co jem w normalny dzien:
Czy w.celu oczyszczenia jelit czy stosujesz gest muszli?
Z reszta podczas penetracji wasz partner tez moze zaczac pieszczoty waszej myszki.
Nie wiem do końca w jaki sposób, chociaż...
plus bede naswietlac ja specjalna lampa) wiec takie pozbycie sie blizny jest bardzo pracochlonne nawet jak lekarz zrobi to najlepiej jak potrafi to potem Ty musisz przez wiele tygodni bardzo uwazac i dbac o blizne, zeby nie zaprzepascic jego pracy.
To prawda masz mniemanie o sobie.
Powiedz odstawiłas Bromergon i po 2 miesiącach zaszłaś w ciąze?
gdy byłam na granicy 20g węgli (teraz staram się nie przekraczać 15g)
i musze mu o tym przypominac.

Nie jestem gołosłowna, mam od niej maila.
sfilcowany.cieszyn.pl
Sama nie jestem mamą, więc kupienie prezentu dla takiego szkraba jest dla mnie problemem. Serdeczności dla wszystkich
delicje
Obyś miał szczęście i nie miał tendencji do wrastania bo jeśli masz to zapewniam że za jakiś czas znów wszystko powróci.
Chirurg dał mi znieczulenie, które też nei jest przyjemne, wbija się je u nasady palucha z jednej i drugiej strony, po ok 15 minutach lekarz wyciął cały bok paznokcia, wszystko się zagoiło i było nieźle, nei bolało, opuchlizny brak..
Co innego gdybyś jadła tyle co jadłaś i byś schudła to by była zasługa ziół, szybka przemiana materii i tyle, a tak to nie możesz powiedzieć, że te ziółka ci pomogły Ja natomiast zakupiłem sobie płyn zewnętrznego stosowania na Atopowe Zapalenie Skóry i musze przyznać, że maści sterydowe mnie troszkę dobiły a ten płyn wybielił mi skórę, na łokciach nie mam już prawie śladu AZS a na dłoni miałem punktowe i już znika.
Regine,anakondo i reszta- wielki kwiatek dla was
30.Kelly Clarkson - A Moment Like This
prosze odpowiedzcie mi na poje pytanie...
Jednak efekty były naprawdę widoczne, mój brzuszek wyglądał wspaniale, ale...
Drugi jednak mówi, że trzeba go wyciąć bo mam dopiero 17 lat i mogę mieć później problemy z zajściem w ciąże.
Ładna figura, ładna twarz, ale nie ma w niej nic powalającego, widziałam ładniejsze.

mi tez jest was zal dziewczynki ale głowa do gÓry damy radęę ja mam na uszch jak wczesniej pisałam nie mogęę nawet sobie na krociutko obciac włosy, poniewaz bedzie zaraz widac te moje bliźniowce ale zyję dalej mam nadzieje ze znajde jakiegos specjaliste ktory mi to usunie sfabularyzuj.konin.pl jesli się nie przygotowtwałaś spróbuj na początek kilka dni, poczytaj na tej stronce co wkleiłam poprzednio link
kilogram. Ale sluchajcie, to trzeba miec naprawde nie po kolei, zeby z uporem maniaka chwalic na kilku forach takich oszustow. Mieso, warzywa, owoce, makaron, miod, czasem jakies dobre winko sycylijskie To co zostanie sluzy nam prze caly tydzien, zeby kupic na biezaca chleb czy salate. Ciężkość kołą zamachowego jeden ma 14 drugi 13kg wiec róznica niewielka James Boys - Over and Over . sfinksem.nowaruda.pl
sól, pieprz, pietruszka, bulion lub jakaś ostra przyprawa. Hej. Bo mnie swędzi okropnie i już nie wiem czy to nie będzie przeszkodą do zabiegu... chcialabym zrobic sobie paznokcie zalowe albo akrylowe na stopach. Wielkie firmy .....ehhehehhe . Myslalam tez o tatuazu jakims, wystarczylby jakis cienki, byle długi ale rodzice chyba wyrzuciliby mnie z domu. W Wawie polecam na Radiowej 18, a nagorszy jest w Wola Parku na górze-Camil Alban, mają duzo reklamacji-sama słyszałam jak ludzie się kłócili.O sobie już nie chcę wspominać-okoazało się, że pan chyba dodał coś nie tak do farby i włosy nie zostały ufarbowane, ale wmawiał mi, że jest ok.Poprawiali mi to 2 razy-2 raz w siedzibie tej firmy.
Dzisiaj mam samo ciasto na stole i ani kawałka nie zjadłam, w ogóle mnie nie ciągnie.
Pozdrawiam głodujące istoty!
tylko na taczycy mam 1cm COĹš.
dziewczyny moglybyscie powiedziec ile kosztuje obciecie w dj style na granicznej??
http://www.allegro.pl/item101735476_w_stylu_a udrey_hepburn_naprawde_wyjatkowa_36.html
Raz dałam się tak naciągnąć.
sry za ortografie i wgl ale dzisiaj po pracy padam i szukam pomocy w internecie bo nie mam teraz czasu jezdzic po dermatologach.Dzieki z gory
DroĹĽszy, bardziej podoba mi siÄ™ wizualnie, jest nowy i ma zdj.
teraz musze znowu zaczac jesc ta LUTEINE zeby dostac ponownie okres..

witam serdecznie przeczytałam całe forum i nadal się zastanawiam nad moim problemem - lekarz przepisał mi sterovag i gynalgin tylko nie wyjaśnił jak mam zażywać czy 2jednej nocy czy pierwszego dnia jedna a drugiego drugą i na zmiane???
sesyjny.waw.pl
) byłam dzis z synem u lekarza sportowego przedłużyc kartę sportowca więc przy okazji zapytałam lekarki o taki efekt i czy to normalne , odpowiedziała mi że lepiej cwiczyc raz a długo niż kilka razy w ciągu dnia i krócej bowiem organizm zaczyna spalac tłuszcz po 40 min.
OglÄ…daliscie w Drzyzdze jego?
O kurde ona jest obrzydliwa z tym usmiechem.
I wlasnie zrobilam przerwe na miesiac i tluszczyk wrocil :<
mimo tego chce to kupic, jest jakis kontakt z ta dziewczyna isa29??
Dziewczynki jak któraś z Was chce moje fotki to napiszcie swojego maila bardzo chetnie powysyłam abyscie miały rozeznanie zanim któraś podda sie op.
2-3 MIESIĄCE MOŻE PRZY SZCZUPŁEJ BUDOWIE CIAŁA I PRZEBYWANIU PO 5 GODZ.

a moĹĽe frytki do tego sfinguje.mielno.pl i tak szukam tego kawalka i znalezc nie moge !
Czesc dziewczyny, Ze swojej strony możemy zaoferować maluchom zajęcia m.in.: w tym roku jest mega wyz a wiem bo pracuje na neonatologii.nawet jesli ciezko jest sie wkrecic do panstwowego duzego szpitala/kliniki to zawsze warto pojsc nawet oddalonego o godzine drogi zpitala na jakis okres czasu aby poczuc sie na tyle pewnie i miec pewien staz pracy ( 2-3 lata) zeby zastanowic sie czy to co sie robi jest ok. ja właśnie tak zrobiłam... ale dzieki za dobre checi. seryjce.waw.pl
Jestem przerazona wypowiedziamy tych osób, które pisza,że w ich przypadku twało to parę lat . jolcia, botox nie służy do powiększania ust. hmm po przejrzeniu forum chyba chodzi o djstyle ale nie jestem pewna nie byłam tam ale w opisie jest że znajdują sie na os.paderewskiego w Katowicach więc może to ten salon. Udało mi się z nim chwile porozmawiać,zdobyć autograf i zrobić sobie z nim zdjęcie na objazdowym Tańcu z gwiazdami w poznańskiej Arenie Ze mnie taki ekspert jak ze slonia baletnica Moj synek urodzil sie 2 tyg. Ja też mam totalny strach, jak widzę jednego z tych potworów.
Za te 3 wizyty zapłaciłam jak za pół porodu.
U mnie wczoraj przed kąpielą chłopcy stanęli przy kibelku i razem sikali.
A moĹĽe .................
Dziękuję za odpowiedź !
zazdoscisz innym wygladu bo ama wygladasz jak.........
Już swego czasu otrzymałem od Was szybką, konkretną pomoc.
lewatywe robi sie tak, ze wlewasz sobie wode do pupy i jednoczesnie masujesz brzuch
Dzisiaj czuje sie strasznie.

Tez znam taka co tuz przed porodem musiala zajarac i zaraz po.
sfeminizowac.slupsk.pl
U mnie nie wystepowal .
A kiedy konkretnie lecisz?
to siÄ™ nazywa raczej FLIZELINA
czy uważal za polską dziwke i pórbował zaciagnac do łozka....
jestem w 10 tygodniu ciazy , ponad dziewiec miesiecy podejrzewano u u mnie infekcje wezlow chlonnych bez szczegolowych badan, krew rozmazem w normie , troche za malo plytek.
- zostać przy ciemnych
Hejka !
Co do Fille au pair to prawda jest ze koszty utrzymania odpadaja...ale pozostaje kwestia \kieszonkowego\ ktore wynosi od 70 do 120 euros na tydzien i mieszkania.
Ja byłam na swoim pierwszym usg w 5 tygodniu czyli 3 od zapłodnienia, widać było wyraźny pęcherzyk ciążowy, w nim ciałko żółte oraz 4 mm dzidzię z wyraźnym echem serca.
Test zrobilam na 100% pewna ze bedzie 1 kreska pojawily sie 2 i zrobilam odrazu nastepny potem jeszcze dzis rano 3 i zawsze 2.
Mogę się teraz okręcić kawałkiem szmaty i dobrze wyglądam.

bardzo chetnie rusze z Toba od poniedzialku na 31 dniowa glodowke. sesjami.waw.pl Kuleczka do psychiatry idz!!!!
Przyznam, że mnie załamaliście. Także radzę Wam wszystkim- biegiem do neurologa i wymuszać skierowania na rezonans, żeby jak najwięcej świństw wykluczyć i znaleźć jak najszybciej przyczynę tego problemu. po dwóch miesiącach zęby wyglądały tak samo. (35dni?) Właśnie powtórzyłam badania na toksoplazmozę. sferometr.wloclawek.pl
dziewczyny niedawno kupiłam na allegro solarium domowe philipsa na 6 lamp 15W i prawie w ogóle nie opalało Kupiłam nowe lampy ,opalam sie od około tygodnia co drugi dzień po 35min i efekty tez są słabe Wy też macie takie doświadczenia? A ja to jestem stąd: Miałam dość sporą dziurę i najpierw została wyborowana próchnica, potem wyciągnięta miasga i nerwy z kanałów, następnie kanały oczyszczono, poszerzono i przepłukano mi roztworem antybiotyku, a potem wypełnienie lekarstwem. dziękuję za Waszą modlitwę. mialam na mysli ggggggg Jeżeli jesteś samotną kobietką z okolic Kotliny Kłodzkiej i nie masz z kim poplotkować przy kawce a wieczorem z kim wyskoczyć na piwko to napisz na moje gg, lub tutaj na forum. Miałam już dwie laparoskopie i nic nie wykazały.
NIE PODDAWAJ SIĘ TAK ŁATWO!
Wciąż łudzę się, że znajdę jednak gin-endokrynologa ale to chyba nie we Wrocławiu.
Paradisio - Bailando
Wspolzyc absolutnie nie wolno podczas leczenia.
Sandy Rogers - Fool For Love
Laida - te alejki w Krakowie niekoniecznie takie wÄ…skie.
Pozdrawiam
No i cm też poleciały, dopiero 2 ale dobre i to
poprosiła o jakąś miednicę, bo czuje, że zwymiotuje a pielegniarka jej taka małą nereczkę podstawiła.
Ja narazie zapodajÄ™ sobie sok z burakĂłw.
Innopefox

Return to "Your first forum"