Jeszcze tu zaglÄ…dnÄ™

Description of your first forum.

Jeszcze tu zaglÄ…dnÄ™

Postby Innopefox » Wed Apr 09, 2014 5:41 pm

Zawodówki nie uczą niczego po za teorią a na praktykach jest sprzątanie czasem się zastanawiam czy fryzjer po zawodówce nie powinien mieć na dyplomie tytułu-konserwator powierzchni płaskich bo absolwenci takich szkół po 3 latach praktyk tylko tyle potrafią oczywiście zdarzają się wyjątki ale w większości tak niestety jest;zresztą same fryzjerki tak mówią więc to musi bucie prawda.Pozostaje życzyć powodzenia wszystkim którzy zaczynają ta ciężką ale zarazem wspaniała drogę jaką jest zawód fryzjerski uszy do góry najlepszą ocenę wystawiają klienci jak jest się dobrym to docenią a jak nie to żaden dyplom nie pomoże.
sferoidzie.wielun.pl
Ból był OKROPNY, brałam no-spę.
I powodzenia we wsz
nie wiem czym sie wszyscy tak zachwycaja mam na mysli vacu line!od miesiaca jestem wlascicielem takiego urzadzenia w solarium,klapa totalna!mimo wielu reklam mialem dwie klientki po dziesiec wejsc!wyszly rozczarowane i zawiedzione!zreszta ja jako wlasciciel tez jestem rozgoryczony!kosztowalo to troche kasy!!i urzadzenie stoi!!!az zal!
Poza tym waza tez kosci i miesnie, wiec wagi tez nie ma co za bardzo porowynywac, bo ludzie przy tej same wadze b.
i ten doktorek taki nadety i nienaturalny
Tylko że one mają włosy bardziej proste niż kręcone dlatego ostrożne polecam tego fryzjera, żeby czasem żadna z Was nie goniła mnie potem z szczotką po Krakowie, hehe.
TRUDNO.MY RODZIE JE WYBIERAMY.
mam krótsz noge o 3 cm i lekka koslawość stawu kolanowego

Ale spoko, wiozą cię na operacyjną na wózku , a co robia z Tobą po uśpieniu to jedna wielka tajemnica - i nie ma po co wchodzić w szczegóły - budzisz się tak samo ubrana jak zasypiałaś . sfalcuj.malopolska.pl ja jestem po zabiegu 5 tygodni i tez zlapalam depresje ciekawe czy to minie .
Polecam się modlitwie Wioli. Niebezpieczne jest wyrywanie wokół brodawek i nawet od pachami ( bo podrażnia się te strategiczne miejsca) jesli już ktos ma kompleksy i chce usuwać, to lepiej inny sposób depilacji zastosować. dzieki i pozdrawiam Nikt mi nie chce uwierzyć, że domowymi sposobami da się z czarnulki przerobić na śliczną paseczkowaną blondi ale niedoświadczonym panion takiego typu samodzielnych eksperymentów nie polecam, bo może się to niefajnie skończyć. Soki pic malymi lyczkami ,mieszjac ze slina (to bardzo wazne) sfatygowane.prochowice.pl
Cześć Dziewczyny! Co robić ?? a jemu co sie stalo.kojarze go ale nie widzialam ze nie zyje z kofeiną i guaraną (chociażby figura extraslim) - wtedy ćwiczenia będą wydajniejsze a efekty szybciej widoczne wolisz czekac aż cała zagrzybiejesz i zwijać siew pół i nie móc normalnie chodzic bo grzybica aż tak się rozwinie?? 44 To tyle co do certyfikatu.
możesz ubrać normalne skarpetki, możesz ubrać skarpetki dłuższe (np.
niektĂłrzy sÄ… naiwni
imie Leon u dziecka steczki jest tak brzydkie ,jak ona sama .brrrr
Dla mnie jest super, bo mi umożliwia chudnięcie.
Giles Milton opisujacy w ksiazce Biale zloto historie piratĂłw islamskich atakujacych statki chrzescijanskie w XVIII w.
Ja byłam dziś w M&M studio.
forum!

bo nie wiem co zrrobic;/
sfeminizowal.sosnowiec.pl
czy ktos z was mieszka w middlesbrough lub w okolicach. Jak można stwierdzić, że po miesiącu nic się nie dzieje i w trakcie łykania?
A ja wczoraj zajrzałam do mojego naroznika tam gdzie sie chowa posciel...Patrze, a tam pająk w tych smieciach siedzi (nie odkurzałam tam od 2 lat )Wystraszyłam sie i zatrzasnełam klapę.A zastanawiałam sie co mi tak nogi gryzie co noc
jego rodzice twierdza ze oni wiedza ze to wina ich syna i zycza mi abym dostala ten rozwod i znalazla dobrego meza, bo oni nie wierza ze ich syn sie zmieni
w koncu sie mam martwic czy nie bo nadal niewiem jak tak czytam wypowiedzi jedne kaza lecec do lekarza inne mowia ze ok:/
To nie tragedia!
Dalej jest 97,7

a co ty chcialas być prezesem firmy z wykształceniem podstawowym ??? setkom.waw.pl W naszym salonie zajmuję się głównie kosmetyką dermatologiczną jak i estetyczną.
nie lubie jej bardzo Byłam W tym Carlo Biani na promocji i powiem że super! Uwielbiam dziewczyny w skórzanej odzieży! zawsze mialam problemy ze snem ale od jakiegos roku to jest czysty obled. Bardzo proszę o pomoc. serwujace.waw.pl
Ja mieszkam koło Białegostoku Radzę wam dobrze się popytać, także dermatologa, albo kogoś kto się zna na sprzęcie, bo znakomite efekty daje laser, ktory wraz z cebulką niszczy odżywiające ją naczynka krwionośne - wtedy nie ma szans na regenerację. Nigdy nie chodzę do sieciówek, bo tam kosmetyczki bardzo często się zmieniaja i idą na ilość a nie na jakość. Lecz teraz jestem szcząśliwa bo cały cza jest przymnie Stefano. Jak miesiąc temu byłam na wizycie to doktor mi proponował wolny termin pod koniec grudnia,,.. Przemywam kolczyk zgodnie z zalecaniami kosmetyczki trzy razy dziennie i smaruje maścią tribiotic. Zaprzeczenie oczywistym faktom jest symptomem mojej choroby.
Wella, Kerastase, Clarena, Matrix, L'oreal Expert, Tigi, Schwarzkopf, Joico, Goldwell czy Wella Professional.
Jeśli chodzi o poradę stylisty to usłyszałam dwa zdania i to od niechcenia.
gdzie ja napisałam ze lubie modnie wyglądac?
ALPHAVILLE-BIG IN JAPAN ZAJEFAJNA NUTA BARDZO SIĘ MI PODOBA LUBIE TEZ BONEY-M,JOHN SCATMAN,PIASADORA,SANDRA,SNAP I WIELE INNYCH
1.
już nie wiem co mam robić ;((( nie przezyje chyba kolejnego zabiogu bo już mi się źle robi ..
no moze czasem gdy mi karza ostawiać eltroxin

przyjadę z pracy ok17 już mi się chce spać
seryj.waw.pl
albo z nim rozmawiaj albo wyslij do seksuologa albo po viagre, a jelsi nie chce po prostu przestan sie z nim bzykac bo kochaniem sie tego nie mozna nazwac. grozne w przyszlosci?
LICZBA ZABIEGĂ“W TO 10.
przez to chodze i tylko sie denerwuje i kłóce z partnerem
ale boje się, że niedługo mi sie znudzi.
Witam
piszcie na mojego maila patrakos24@wp.pl i kossiara@onet.eu
zaczynaja draznic mnie zapachy...
Zobaczymy jaka bedzie noc dobrze ze jutro sobota i niedziela
do heneczka123456

a jak ci siÄ™ wydaje? sfabularyzowany.kobierzyce.pl wynik ujemny 0.1
PS. A moze ktos sie orientuje czy są jakies kursy w wawie po których moge zdawac egzamin czeladniczy?? Martachw! karola- ja przed puszczeniem małego do przedszkola na pewno zaszczepię go od ospy. będzie dobrze ja to przeżyłam i dziś jestem zadowolona z efektu!!!!!!!!!!!!!!! sfastrygujesz.polkowice.pl
hihihi dobre rozdzieliła imię Karolina, Paulina (lina...), a Kuba napisała, że prawie jak kupa... Lubię kawę i napewno się napiję ...U mnie wszystko się wtedy nasiliło Wymiotowałam niemal pod rząd Przeszłam wtedy małą załamkę nerwową, czułam się okropnie, wszystko mnie bolało i wciąż chciało mi się płakać... Napisz do mnie na e`mail, dam ci adres do isa29 ja wlasnie gotuje zupke, tylko metypred pomaga ale ile moge go zazywac???
Bede wdzieczna, pozdrawiam i z góry dziękuję.
wyglÄ…dam strasznie!!!
Wybierz coĹ› - http://sklep.new-nails.com/category/zel-uv-do -paznokci ZamawiajÄ…c w sieci kupisz wszystko znacznie taniej
mam jeszcze okolo dwa tygodnie aby oswoic sie z mysla o tym zabiegu.
wiec nie wprowadzaj w błąd !!!

ja robie sobie płukankę ziołową i po umyciu płukam w tym, maczam i tak żeby skóra głowy również skorzystała.
sfaldowany.bytom.pl
-jakie są zarobki rzeczoznawców i czy jesteście zadowoleni z takiego zawodu???
Karolina, Maja takie mi sie podobają rzecz gustu....najważniejsze żeby dziecko zdrowe i szczęśliwe było
dbaj o siebie.
---------------------------------------------------------- ----------------------
tak jak Wy mam ten sam problem z włosami...
a po drugie to nie - nie podoba mi sie

Dieta - przyznam,ze jest upierdliwa, ale skuteczna. sflaczal.ostroda.pl http://www.yasoda.pl , wiec jak bedziecie np na opolskim festiwalu to moge zasugerowac to miejsce.
zainwestowałam w program mistrz klawiatury Stan sóry się poprawił i pikowana kanapa stała się o wiele gładsza ale ten dziwny obrzęk nie dawał mi spokoju. ja robie po 15 razy na jedna noge czyli 30 na obie. poza tym chrześcijanie i muzułmanie wierzą w jednego Boga (żydzi zresztą też w tego samego) - i jak to się ma do głoszonych przez nich nauk ??? Sama już od kilku miesięcy jestem na ok. seryjka.waw.pl
pracuje za duzo! see_you to miło, że lekarz powiedział Ci, że jak będziesz pełnoletnia to coś da się zrobić. - mniej tłuszczy i węglowodanów Poszukuje niani do 1,5 rocznej dziewczynki. hej to mnie zmotywowalyscie Poza tym nigdy nie jest tak, że jak inni coś robią to my też od razu musimy, jeśli ktoś nie chce dawać nikomu ciasta po uroczystości, to nie musi tego robić. a tak serio ?
Jeszcze nie dziękuję...
W szpitalu to nie jest żadna sielanka żeby nikt nie miał wątpliwości że może nie jest tak żle.
Ty masz swoj patriotyzm a ja mam swoj.
Ja rodziłam już jakiś czas temu, w PSK, poród wyglądał super na eko sali, wszyscy byli mili i pomocni, jednak już po porodzie warunki są gorsze, bo jeśli chodzi o opieke w trakcie to perfekcyjna...jednak pobyt z dzidzia w szpitalu to okropność-radź sobie sama!!!!
Pozdrawiam wszystkie samouki, i dziewczyny stylistki
no comment...
Witanko
Innopefox

Return to "Your first forum"