Juz sama nie wiem.

Description of your first forum.

Juz sama nie wiem.

Postby Innopefox » Wed Apr 09, 2014 3:18 pm

Dzięki fajnie,ze pomogło.
sflaczejesz.podlasie.pl
- najlepiej się ćwiczy kiedy leci fajny film -wszyscy , a szczegolnie rodzina meża bardzo mnie szanują
poszukajcie w okolocy salonow pracujacych na ducastel to przekonacie sie ze mozna pozbyc sie czarnych wlosow i nie poniszczyc ich ani troche.
MĂłj adres mailowy:
w Rosji mają sklepy J.lo - bo Rosjanki ja uwielbiają, w Rosji mają Vuittona i multum prestiżowych sklepów, a tutaj warszawiacy się podniecają, że wreszcie ktoś sie pokusił i otworzył PIERWSZY W POLSCE SKLEP BURBERRY.
Jeśli tak to czy jest Włochem, wspiera Cię?
KtĂłry lepszy ?
ja mam na imie nikola i mi sie to imie bardzo ale to bardzo podoba nie wiem czy ludzie ktuży piszą ze to imie śmierdzi i że im to sie nie podoba to tak zasmuca mnie i inne nikole na całym świecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam 160cm wzrostu.
http://film.onet.pl/N ,33369,6,0,0,galeriao.html
Wystraszyłam się że gdzieś padnę i co wtedy z dziećmi...
(srednio)

ZOBACZ sfatygowany.pruszkow.pl Dziewczyny ja juz kiedys pisalam na tym forum na str 115.
bo ta druga jest nierefundowana (????) Ja tak sczerze obawiam sie troche o swoja watrobe bo jestem Witam ponownie jestem po lekarzu i moje malenstwo ma 7 tyg i 4 dni Ja z kolei kręcę się jak słusznie zauwazyła Iwona w pracach domowych. Są osoby, które cierpią jeszcze bardziej, gdyż mają defekty na twarzy ( a tę trudno ukryć..) Są też osoby które cierpią jeszcze bardziej, są chore lub niepełnosprawne.. sfilcowanie.bytom.pl
Typu CILS, CELI... Z jakiej miksturki korzystacie ?? Regine i Motylek pozdrawiam serdecznie *****@---------------@ BuĹşka i powodzenia Witam Wszystkich!! lusiaczek- odpowiedz na twoje pytanie jest na samym poczatku watku
Ale ciaze masz wysoka i zaczelas brac leki..
asymetryczny,dodatki-dłuższe koczyki itp.To Ty się musisz dobrze czuć w ubraniu.
Ale jak już wspomniałam to było tylko w nocy.
Nie wspolzylam jeszcze i choc nie byla to moja pierwsza wizyta wzystko mi wytlumaczyl, badal delikatnie, pytal sie czy boli, zrobil cytologie.
Witam.
i nikomu nie zycze przezywac tego co przezywalam myslac o tym ze 3/4wlosow sa juz spalone, przez (nie)zrecznosc fryzjerki.......(szczerze to zastanawiam sie wogole czy jakiekolwiek kursy fryzjerstwa owa kobieta posiada;/ ) nie dajcie sie nabrac na milutkie slowa i klamstewka tego faceta, bo on tylko chce zedrzec kaSIORE~!
Hej..ja mam okropna blizne na przedramieniu.

Kwas moĹĽe jest kosztowny - ale bardziej przewidywalny.
sfinalizowana.kaszuby.pl
Grodzka UCIEKAJCIE Z DALEKA!!!!! http://goo.gl/sXx5Y
Hej dziewczny, mam pytanie odnośnie stosowania gynalginu i albothylu, a mianowicie :
niektore \gwiazdy\ nagrywaja sie specjalnie na video , ciagna laske za przeproszeniem, daja d**y i co ??
Długo szukałam dobrej kosmetyczki w Warszawie.
a jeśli chodzi o Przybylską to zupełnie jest dla mnie niezrozumiałe po co ta dziewczyna miałaby sobie poprawiać cokolwiek?
Podajesz sie za mnie, to już jest twoja przegrana, bo kłamiesz.
Jednak strasznie siÄ™ czujÄ™, jakby wypluta.
Codziennie kupowalabym sobie kefirek i soczek marchewkowy.
Ja mam byc swiadkowa 15 lipca.
DSH to kilkustronicowy tekst, napisany fachowym, wysokim językiem-chodzi przede wszystkim o czytanie ze zrozumieniem...kolejno

Tą rurkę do intubacji zakładają przed narkozą? seryjny.waw.pl Ma obecnie 83 lata,swoje glodowki zaczal w wieku lat 65 jako ciezko schorowany czlowiek.
hello ale przy kasie RACHUNEK 250 ZŁ!!!! 1. na sniadanie albo kolacje.. Zastanawiam sie czym wykonujecie lewatywy (irygator/wlewnik, gruszka), w jakiej pozycji i jakie plynu uzywacie do wlewow. setce.waw.pl
Czytałam dużo wiem że 65% tętno max najlepszy rezultat. Ja mojego męczę, jak wraca z pracy, oczywiście nie codziennie, bo wtedy nie byłoby zaskoczenia witam.! Dowiedziona skuteczność No i są jeszcze takie preparaty w płynie do spryskiwania pomieszczeń raz w miesiącu. też wiedzy med. buliks nieoddalaj sie a pisz te swoje mądrości............mnie dają do myślenia
7 minut trwała całość obcinania.
Robiłam to pierwszy raz te ukłucia nic nie bolą więc moim zdaniem nie warto brać ze znieczuleniem dentystycznym bo to przecież też ukłucie, Ten kwas sam w sobie ma środek znieczulajcy więc nie ma sensu.
Moge sie tylko zapytac o cos 6 dlaczego akurat w Paryzu ?
hej dziewczyny.mam zamiar sobie zrobic kolczyk w pepku.moi rodzice nie moga nic o tym wiedziec.do tej pory nie moglam miec nawet kolczyka w uszach bo moj tata jest zdecydowanym przeciwnikiem percingu.mama..jestem pewna ze zrozumie albo przyzywyczai sie po jakims czasie.a ojciec ma sie nigdy nie dowiedziec...wiec chcialabym powiedziec ze czytalam cale to forum no i nie wiem...po ilu tygodniach mozna juz plywac w basenie?bo moim jedynym problemem wazniejszym nawet od furjacji rodzicow jest to ze mam w szkole basen i musze na niego chodzic i miec wyplywane minimum 50% inaczej obniza mi ocene...no i ogolnie prosze napiszcie mi wszystko w jednym zbiorze...czytalam cale to forum bo naprawde jestem zainteresowana kolczykiem w pepku pls doradzcie cos...przede wszystkim powiedzcie jak to jest z tym basenem...no i czytalam jeszcze cos o przemywaniu ranki..jak przemywasz ranke to odkrecasz kolczyk?i przemywasz ja w srodku czy tylko naokolo?pls powiedzcie cos pozdro
Poza tym nie noście włosów przedłużanych dłużej, niż to wskazane „przenoszenie włosów przedłużanych może spowodować ich splątanie, co będzie się wiązało z koniecznością rozczesywania kołtunów nigdy nie jest to przyjemne, a na dodatek może odbić się na własnych włosach.

Oj dziś to będzie puściutko tu u nas , wszystkie pewnie po długim szykowaniu się ruszyly w stronę Kościoła (oswajać sew uczucie Ja dla odmiany idę popatrzę na Małysza i innych latających chłopaków Pozdrawiam
setkami.waw.pl
Smietana moze byc do 2-3 lyzeczek dziennie !!!!! Ufarbowało mi sie pół głowy powiem wam, że wyglądało to nawet fajnie[wyglądało to tak jak by tak miało być ] ale ja nadal chce rudy.
Nie bedziesz mi wmawiala, ze lipna operacja to wina ciala pacjentki a nie lekarza.
Udałam się znów do chirurga a on znów kazał ściągnąć paznokcia.Tym razem moja mama nie zgodziła się na to.Zaczęła szperać w internecie i przeczytała artykuł o klamrach na paznokcie.Pewien inernauta polecił nam salon.Udałam się tam.
To nic nie da, najwyĹĽej nerwy niepotrzebnie siÄ™ zszarga.
ponieważ mimo że was już nic nie piecze i nic się nie wydostaje to jest to choroba która może wrócić dlatego trzeba je zużyć do końca.
Osoby chcące nauczyć się wymienionych specjalności serdecznie zapraszamy w nasze skromne progi.

w sklepie medycznym i nazywa się KUBEK EISZMACHTA-tak się wymawia, nie wiem jak się pisze. sfalerytu.mielno.pl najlepiej dziala na nie deszcz - a mżawka to juz wogole wtedy wszystkie dziewczyny płacza a ja mam kręcioły na glowie ;D
3 tygodni na patologii i niezwykle UJMUJĄCE spotkanie z DR. Ola robi bardzo duże postępy w tańcu. (32) 278 93 16, 17 ja również polecam salon ATELIER na Pędzichowie. ariam co do pupy to trudno mi jest jakoś określić wiem tyle że jest jędrniejsza(zauważyłam tak po miesiacu),a co do uniesionej to ja jestem takiej budowy że mam pupe uniesioną,hmm niewiem czy mam się z tego powodu cieszyć bo to kiedyś był mój kompleks...Brzuch-właśnie to też moja zmora i też z tym mam problem... sfioletowiec.opole.pl
na codzien mam bardzo niskie ciśnienie (kiedyś miałam nawet 80/40! Co do endokrynologów to ze mną jest podobnie. a do tego jest okraglejsza... Ja wybieram się teraz do Reggio, któraś z Was była, studiowała? Co do Bioptronu: ? Kiedy i dlaczego takie posty sa polecane?
Kierując się dobrymi opiniami z internetu i prestiżem nazwiska firmującego salon, udałam się sama na oczyszczanie do salonu urody p.
Widziałam kilka kobiet po powiększaniu, i może lepiej przemilcze jak to okropnie wygląda.
kręcone włosy sa upierdliwe radzę kupić prostownice do włosów tylko nie tańsza niz 200 zł bo im droższa tym lepiej prostuje
Wczoraj byłam u lekarza hepatologa.Wyniki wyszły w miarę pocieszające.Awidność bardzo wysoka,a IgM ciut niższe od poprzedniego.Ale ponieważ wciąż dodatnie,do końca ciąży muszę brać Rowamycyne.Trochę lżej mi na duszy.Lekarka powiedziała,że to stare zakażenie i nie ma się czym martwić.Oby wszystko skończyło się dobrze.
Leszy jest stepper w próżni vacu step tam efekty jakieś były ale uwaga po zaprzestaniu tego typu treningu wsio powraca
widać ze to auto reklama mogła by od razu podać numer telefonu skoro podała adres....
To najcudownieszy obraz jaki widziałam, potem oczywiście dostałam pamiątkowe zdjęcie i tak co wizytę.
ale ja nie potrafię normalnie jeść, muszę wciąż czuć, że to kontroluję, to znaczy ilość i kaloryczność.

Zamykając ją wyrzucasz 15,000 zł.
sfigmomanometr.zgorzelec.pl
opiszę trochę swój przypadek i to ile raz słyszałam że to nic takiego że za dużo czytam że jestem przewrażliwiona. Jadłam słodyczne i wszystko inne.
Prosze!!!!
Wrastała mi w policzek.
A tak w ogĂłle to co to za imiÄ™??
chcialam wydluzyc i zagescic wlosy,obecnie siegaja nieco poza ramiona i szczerze mowiac nie sa zbyt geste,czy ktos moze mi doradzic jaki sposob jest najlepszy?(slyszalam ze jest kilka) i ile mniej wiecej moze kosztowac taki zabieg?dodam jeszcze ze chcialabym aby byly sporo dluzsze,prawie do pasa.Pozdrawiam
te w linku nie podobaja mi sie - przywodza mi na mysl wlasnie taka 'stara babe'
3.
A u Przybylskiej ta niby 'zmiana' jest jakaś totalnie dla mnie wymyślona...
Nie ruszyło ich totalnie nic, mam wręcz wrażenie, że są jeszcze bardzij czarne niż były.
ja tak jak pisałam wyżej po bromku nie miałam skótków ubocznych,tylko poza sennością,ale tylko na początku,i zaczęłam od połówki

Straniera? sferometr.wloclawek.pl Czy ktos moze mi powiedziec dlaczego?
Pozatem o Adkinsie mozesz sporo poczytac pod: Jeśli chcesz stawać poza tym co mówi Chrystus, to nie wiem kim jesteś ale na pewno nie rzymskim katolikiem. Kup sobie też siemię lniane, tylko całe ziarna - NIE ZMIELONE! A powiedz mi czy liczy się średnia z całego świadectwa, czyli oceny z religii, WOK-u, polskiego etc. Brrr...!!! sfinansowal.lapy.pl
niektóre brały i to i to ale po Lidzie ewidentnie i słabsze efekty uboczne. i ta z długim nosem i ta z wystającą szczęką i ta chuda i ta gruba. wytrzymałam jak tydzień przed świętami ta dieta mi odpowiada 3-majcie kciuki Będę wieczorem pisała jak postępy W budowie ciała coś takiego jest możliwe. Już się o siebie nie boję, ale zaspokajanie prsznicem jest szybsze A kiedy masz termin konsultacji? ładny dzień był więc trzeba było odpocząć , zakupki i spacerki itp.
naprawde sama usmiecham sie do siebie ,moze to tylko 2 kilo ale to jest poczatek do mnie lepszej ,pogodnej i pewnej siebie ,ale to tylko my wiemy ,kiedy trzeba gdzieś wyjsc a wkoło pełno laseczek a my maskujemy fałdy wylewajace sie spod koszulki ,
Mam torbiel średnicy 5cm i boli lekarz przepisał mi podobnie jak innym gravistat 125 boje sie.
Bo ja nie widze.
kręcone włosy sa upierdliwe radzę kupić prostownice do włosów tylko nie tańsza niz 200 zł bo im droższa tym lepiej prostuje
A przecież każda z nas chce rodzić po ludzku i mieć ten komfort psychiczny, że jak coś się będzie działo z dzieckiem to lekarze zrobią cesarkę i nie bedą czekać do końca, bo przecież natura tak wyposażyła kobietę, że powinna rodzić sama.
Innopefox

Return to "Your first forum"