Kupiłaś?

Description of your first forum.

Kupiłaś?

Postby Innopefox » Thu Apr 10, 2014 11:14 am

Twój wiek między 49 a 50
seryjka.waw.pl
a ja polecam fryzjera na 1000-lęciu Salon Urody EVOLUTION na ul. Ze kolezanki mnie oklamuja, mowiac, ze moze byc inaczej...Nie mam zbyt duzego doswiadczenia w tych sprawach, wiec juz naprawde nie wiem, komu mam wierzyc..
i jak Wam idzie ja znow wpadleam w wiir obrzerania sie poprostu tragedia
W pracy mam super stołówkę, w domu mężuś gotuje (a jest kucharzem z zawodu
Aha leczę się na nadciśnienie hmm od 15 lat.
juuz wiem...
no i oczywiście ja 63/176cm...
B, wszystkimi tabletkami...

Jeśli zaatakujesz mnie słownie lub fizycznie, będziesz mnie tylko upewniała w złej opinii, jaką mam o sobie. setek.waw.pl Teraz tylko mam czekać 10 dni i muszę pojechać na wizytę kontrolną.
poszukuje pilnie ginekologa Polskiego okolice Neuss Duseldorf wszystko jedno byle był polski zaraz wroci do poprzedniej wagi... cesc:* jednak wycieczki nie ma wiec od wczoraj robie normalne cwiczenia od wczoraj tzn normalne serie wczoraj zrobilam 1 dzionek i mnie dzisiaj miesnie brzucha bola :/ (malo wytremnowany) ale i tka nie wiem czy dobrze jej robie nie umiem napinac (chyba) miesni :/ heheh papa:*:* .........................@.......... Witam wszystkich,pracuję w tej firmie 5 lat i muszę przyznać wam rację,że nie jest to normalna firma.Natomiast co do związku zawodowego to takowy jest tyle,że w grupie handlowej,ale możecie się tam też zapisać.Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mam namiary na wiceprzewoniczącego. sfaldowany.bytom.pl
Polecam zabiegi kamuflowania blizn w klinice Mikro Hair. czemu wy płacicie??? Jak ja dostałam uwagi OWM byłam załamana.Chciałam nawet skorzystać z adwokata kościelnego ale krzyknął 800 zł a że nie miałam tyle pieniędzy spróbowałam sama.Wtedy dostałam takiego natchnienia że jak się rozpisałam to skończyć nie mogłam Odpisywałam na każdy punkt osobno.powodzenia F.W.Nietzsche Nie mam ochoty na spory i udowadnianie swoich racji. pierwszą głodówke robilam 2 lata temu aby troche zrzucic udało mi sie wtedy schudnąć 11 kg w ciągu dwóch tygodniu a procz tego poczułam sie swietnie jakby ktoś we mnie posprzątał miałam bardziej slniące włosy i ładniejsza cere i czułam sie lekko potem przeszłam na diete 1000 kalorii zaczełam duzo mniej jesc bo mi to starczało potem zrobiłam sobie druga głodówke po 7 miesiącach schudłam 8 kg i po tej równiez poczułam sie cudownie trzeci raz zrobiłam głodówke dla samego oczyszczenia bo juz zgubiłam zalegające kilogramy jednam schudłam jeszcze 5 kg tym razem głodowka trwała 10 dni czułam sie jeszcze wspanialej po niej teraz mam zamiar zrobić 4 podejście i mam naadzieje ze znów poczuje się cudownie w koncu zblizająs sie swieta moze wiec warto oprocz pożadku w domu zrobić pożadek w swoim organizmie JA JUTRO ZACZYNAM JESLI SIE KTOS CHCE PRZYŁĄCZYĆ BARDZO PROSZĘ Ja mam za soba 5 dni.
aty napisz jak było i ile kosztowało,oki?
ja nie wiem co to za cięcie było, nawet fryzjer u którego póxniej byłam nie wiedział, co one miały za wizję, ledwo mi naprawił fryz
modle sie zeby dozyc urlopu
troche denerwuje mnie jedynie to lekkie puszenie.
są wysokokaloryczne i bogate w węglowodany, tak jak mleko.
Więc pieniędzy w takim przypadku już nie odzyskasz.
IgG 307.2 IU/ml
bardzo proszÄ™ o interpretacjÄ™ wyniku toksoplazmozy:

dzięki niej mamy co jeść ...
sfalerytu.mielno.pl
ale zaraz idę się wykąpać w wodzie z rumiankiem ;]
Witam, zwracam się z prośbą do kobiet, które są dziewicami i mogą mi doradzić ginekologa, który obchodzi się z pacjentką jak z jajkiem, niezwykle delikatnie, i nie ma w nim odrobinę chamstwa.
Znalazlam tu wskazania przy schorzeniachjak:
Amber---->
No a mozecie powiedziec jeszcze jaka firma jest dobra?
mąż śpi a ja się nudzę
200 funtow.
ja naprawde nie rozumiem dlaczego jedni w miesiac potrafia stracic 20kg (moja znajoma po urodzeniu dziecka dokladnie tyle stracila), a inni sie glodza, katuja, i NIC!
Zajrzałem na forum przypadkiem, bo zacząłem szukać w sieci czegoś skutecznego p-ko pająkom.
Nie kwestionuje zalet lewatywy tylko to, ze widzicie w niej same zalety i wypieracie sie wad.

Najwazniejszy okres zwiazany z glodowka to czas odbudowy.Wtedy wlasnie od dnia zakonczenia glodowki pamietajcie o wlasciwym odzywianiu bo z tego co dostarczacie organizmowi tworza sie nowe komorki,w tym czasie wyglad cery sie poprawia.Nie mozna jesc co popadnie i co sie nawinie pod reke sfatygujesz.rawa-maz.pl Bardzo dobrze,ze robisz wstepnie dni na warzywkach i owocach wedlug p.Dabrowskiej To jest juz wstepne oczyszczanie i na glodowce organizm bedzie efektywniej usuwal zlogi.
Do pierwszych irygacji używamy 2 litrów przegotowanej i wystudzonej do temperatury ciała, wody zakwaszonej 2 łyżkami soku z cytryny lub octu jabłkowego. Szkoda, ze nie mieszkasz tak z piec krokow ode mnie Lewatywe powinny tez robic osoby, ktore planuja glodowke - poniewaz resztki w jelitach moga siedziec tam kilka dni i fermentowac. w wiekszym miescie 10 kilosow ode mnie kosztuja juz OD 120 e. setke.waw.pl
ale na ostatnich wakacjach bylam w londynie i nie znalazlam pracy :/... z vagolavitu, femoniseptu. Pomóżcie , bo umieram ze strachu, a mój lekarz powiedział, że mam poczekać 3 tygodnie i powtórzyć. Na słodycze rzucam się tylko raz w miesiącu - każdy pewnie wie, dlaczego Mam prośbę możesz mi podać dokladny adres kursu na którym byłeś bedę bardzo wdzieczna. Teraz chciałabym pożyć w związku, więc nie odbierajcie nam kobietą nadzieiiiii.Może i macie rację, że kobiety za dużo wymagają, ale w przeciwieństwie to ode mnie zawsze wymagano i dlatego zostałam sama- całe szczęście nie brałam ślubu więc nie znam traumy rozwodu. A wszystko to w ułamkowych częściach sekundy.
Głównie miałam kamień na dolnych zębach, dość spory, więc wcale nie było tak prosto go usunąć.
jestem po cwiczeniach bylo ciezko ale teraz czuje sie ok.
Mogę pomóc przytrzymać, żeby wam tak nie ciążyło!
A teraz pytanie do wszystkich tych ktĂłrym zdjeli juz aparacik jak radzicie sobie z bliznami ?
hejka;

To nie jest rozmiar większości Polek.
sfalszuj.grajewo.pl
3.Przez kolejne 2 dni stosować dietę półpłynną i chłodną.
Kamciu, a Twoje kolanko?
Z rzadnym z tych problemow nie udało mi się wygrać przez 10 lat pomimo prób, aż znalazłem się na kompletnym dnie .
Zreszta od 20 do 23 to moj jedyny czas wolny wiecv jesli jeszcze 3 razy w tyg wypada cos to wogole nie mam na nic czasu....
Jednocześnie trzyma biust.
Piszesz ze masowe przejscie na atkinsa spowoduje straty zwiazane z przemyslem weglowodanow lecz taki przemysl to rolnictwo i akurat taka dieta stosowana przez ludzi oznaczalaby dla nich krociowe zyski.
Po pierwsze - nie lubimy siÄ™ z mojÄ… wagÄ…, bo ona pokazuje coraz wyĹĽsze wskazania.
Nie wolno dzwigac!
mam nadzieje ze ktos ma jakies doswiadczenie.
21.co..lubisz nosić ?
Hej.Wczoraj byłam w studiu djstyle na osiedlu paderewskiego.Poszłam bo nieźle ich na kafeteri oceniacie.

Do akcji wkraczały różne przyrządy, w pewnym momencie zrobiłam się blada jak ściana, i musiały mnie panie trochę cucić. sfolgowac.pomorskie.pl http://www.rafiner.pl/?v=1606#nav
jak juz jest stan zapalny to niech lekarz wypisze na recepte masc z antybiotykiem DETREOMYCYNA 2% i robic nią oklady, pomaga przy stanie zapalnym serio. Jestem mega ciekawa kto pisze w moim imieniu i potrafi napisac tylko to ja jestem moniula. szarpnelam sie i zakupilam sobie orbiego - co prawda dalam 800 zł , ale cwiczac wczesniej na sprzecie Kettlera nie wyobrazalam sobie sprzetu za 300 zł ( nie obrazam tu absolutnie nikogo - po prostu przyzwyczailam sie do pewnej wygody cwiczen i wiekszych mozliwosci sprzetu i jakos tak wolalam sie szarpnac niz byc niezadowolona z wydatku). Tabletki wcale nie są drogie bo kosztują 10 zł. mamy podobne gusty, troche housiku, trance i techno kiedys wiedzialam co to za piosenka z tym wokalem,bo siedzialam na forum muzyki,ale forum usunieto i nie pomoge wam serwomechanizmie.waw.pl
Santana pisała, ze boli ją głowa i poszła spać. smieszne bo mieszkamy od siebie w odleglosci 8km i przez 2 lata nie wiedzialam, ze on istnieje http://duzaklusia1.blogspot.com/ lato trwa jeszcze tego nie wiem, chyba nikt Witaj sand-deep dzisiaj bylam na rozmowie.
Ja przebiłam sobie pępek w sobotę, czyli 3 dni temu, robiła mi to koleżanka, która najpierw robiła sobie 2 razy.
hejka wszystkim,nie wiedziałam że jest takie forum...ja też pracuję w żywcu,łączę sie z wami - towarzyszka niedoli
Napewno bedzie lepiej niz bylo.
W warunkach normalnych już przepuszcza ona mikroby, wirusy i substancje toksyczne, ale natura zapobiega temu prowadząc tak zanieczyszczoną krew przez naczynia włoskowate wątroby.
pozdrawiam rowniez!
Oj ludziska , każde niepotrzebne dodatki do naszego wygladu nam przeszkadzaja, czy duże czy małe.
a ta żółta proszkowa lub żółty upław po zażyciu gynalginu to po prostu rozpuszczona w pochwie tabletka i nie należy się tym marwić bo lek nie wypłynął caly i napewno dziala.
Jutro pewnie nie bedzie tak latwo, poniewaz ide do pracy a tam 6 godzin fizycznego zapieprzu ;/Byle przetrwac pierwsze 3/4 dni a potem juz z gorki (tak mysle)
Ale zamaist nich staram sie zjesc albo kilka rodzynek albo sliwek sluszonych, albo po prostu owoc
Myślę, że tobie potrzeby jest stylista.

Na pewno Cie nie splawi czy wyrzuci to Ci gwarantuje.
seston.waw.pl
Buziaczki dla całej paczki Z góry Wam dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
dzień szósty
Zaczęło się jakieś 3 tygodnie temu (2 dni dźwigania-przeprowadzka, tydzień duzego wysiłku fizycznego).
podchwytliwie sformułowanych /przy użyciu wymyślnych synonimów /, wypracowanie na temat narzucony, wyjaśnienie trudnych słów--ogólnie musisz wówczas zabłysnąć dużym zasobem wyrazów i świetną gramatyką.
zielona mila
Ehhh....rozpisalam sie o niej a tu o co innego chodzilo w temacie przepraszam.
zepsuta :

biednych kudełkach. sfanatyzuje.opole.pl do tego bolały mnie plecy jakby mnie lekko zawiało ,w okolicach krzyży.
Ćwiczę już od 2 stycznia i efekty są bardzo widoczne, sylwetka się super modeluje i 2 kilogramy trwale zrzucone.Polecam I jeżeli uważam,że mam za dużo tłuszczyku i chcę to poprawić to tylko moja sprawa.I nie ładnie z Twojej strony,że tak napisałeś,bo w końcu Ty też miałeś jakieś wątpliwości i dlatego tu pisałeś. Pewnego dnia wyznał że się zakochał, pocałował. Ehhhhhh.... Ale czy kawa z facetem to już przestępstwo z mojej strony? sfeminizuje.stargard.pl
to taki dzisiejszy humor... Aquamid jest podobno trwały i także nie ma żadnych powikłań. Dziewczyny to bardzo silne leki ingerujące dość znacznie w naszą gospodarkę hormonalną organizmu- to nie buciki, które można zmieniak każdego dnia. Co za brednie! Dzisiaj 8 dzień..Brzuch jest twardszy, ale żeby samo wyrzeźbieniei-to narazie nie widze fektów. 1. Zapisałam się na studia językowe, dzisiaj mam stałą pracę w lotnictwie, zarabiam pod 3 tysiące euro, czasem więcej, mieszkam w Mediolanie.
Poparzyłam sie wrzatkiem i miałam operacje przeszczepu skory, blizny zrobiły sie wypukłe, miałam przerosty, potem powstał przykurcz dokładnie w tym samym miejscu co ty, tez spartoczyli sprawe.
Pozdrawiam
to zależy z czego chcesz go zrobić?
Od czasu do czasu chodzę do fryzjera ale to i tak nie pomaga.Stosuje rózne odżywki ale na próżno.
StÄ…d teĹĽ moje pytanie.
Innopefox

Return to "Your first forum"