Lekarz sam zaproponował, żebym się zjawiła na kontrolnej wizycie, więc pójdę.

Description of your first forum.

Lekarz sam zaproponował, żebym się zjawiła na kontrolnej wizycie, więc pójdę.

Postby Innopefox » Thu Mar 27, 2014 10:37 am

Szok i szok!!! ogloszenia towarzyskie zdarzyla sie tak glupia wpadka ze az.juz od 5 lat sie z tego smiejemy.otoz...obsikala lekarza!!!!! Xavier i Fabienne u Wiśniewskiego i Mandaryny
Za nic maja zasade klient nasz Pan.
( np.
im wiecej wiem tym wydaje sie mniej wiem daz jeszcze w trakcie głodówki do stanu bezmyślności.
Czy ktoś z Was może orientuje się gdzie przenieśli się fryzjerzy z Salonu Regina na Piastowskiej koło Altusa?
Na razie chyba wstrzymam sie z tym grzebanie i poczekam jak minie ropa
no chyba ze facetem to i w kiecce???

Niedawno byłam tam na zabiegu oczyszczającym i wyszłam naprawdę zadowolona. ogloszenia towarzyskie ja juz tez od pewnego czasu mysle o powiekszeni sobie ust ale caly czas mam jakies obawy , to ze nic nie bedzie widac albo ze bedzie brzydko.

Podziwiam ich. Gosiuniaaaaaaaaa jesli piesz soki organizm nie przestawi sie na odĹĽywianie engodenne i uczucie gĹ‚odu nie minie, na takiej gĹ‚odĂłwce sokowej pewnie nie wiem czy powinnaĹ› przyjmować witaminy (a wczym rozpuszczÄ… siÄ™rozpuszczalne w tĹ‚uszczach jak e?) - bo na gĹ‚odĂłwce napewnie nie. http://powerbody.pl/articles.php?id=13 I jajeczko, bo spotkanie odwoĹ‚ano. Jestem zaĹ‚amana !!!!!!!!!!! portal społecznościowy
a faceci przed 30 sa ok kobiety po 30 czy 40 sa zadbane,wiedza czego chca,nie szukaja na sile meza i sponsora,sa dojrzale i niezalezne;sama jestem trzydziestka ,nie sadze,ze po 40 zmienie sie(moze pare zmarszczek wiecej,ale grunt to je zaakceptowac witajcie dziewczyny,chyba mnie jeszcze pamiętacie...witam was po dłuższej nieobecnośći....podczytuje was....choć problem mnie juz nie dotyczy...co tam u was.jak wasze staranka z bromkiem...strasznie to forum coś zamarło.....zyjecie?napiszcie co tam u was.....ja na chwile obecną kończę 9 tc,jest ok...zero przykrych objawów...ale i tak odpoczywam na l4....co tu taka cisza.....gdzie stare bywalczynie.....??????????? No to kupcie sobie mieszkanie za 600 zł miesięcznie.JA zarabiam 8 tys. Ale nawet gdyby wyrazil zgode to nie wiem czy chcieliby mi cos takiego wykonac biorac pod uwage to ze reka sie nie zagoiła. Mężczyźni-ginekolodzy ponoć generalnie znacznie delikatniejsi od kobiet są Oj kurcze w kazdym kraju są głupie dziewczyny i **** faceci, wiec nie mozna uogólniać... po prostu wszystko się normuje
eurytmics -here comes the rain again
znam jescze osoby, ktore wchodza tam np z batonikiem bo mysla ze zaraz go spala!
Partner filmowej Ewy również poza planem jest jej mężem.
We Wrocławiu jest mnostwo fajnych miejsc!!!!
jutro mija dokładnie 6 m-cy od mojej operacji.
Innopefox

Return to "Your first forum"