Mam już problem z nim rok ;/ Wiem, że jestem głupia, bo zamiast iść do chirurga czy coś to nie idę, bo się boje.

Description of your first forum.

Mam już problem z nim rok ;/ Wiem, że jestem głupia, bo zamiast iść do chirurga czy coś to nie idę, bo się boje.

Postby Innopefox » Fri Mar 21, 2014 1:24 am

POzdrawiam wszystkich drekowcow seks oferty (bo teraz wciaz rosnie-w ciagu 2 dni ok.2cm.) Jak tam siÄ™ miewajÄ… obozy pracy ?
hej!bardzo proszę o radę!chcę kupić orbitrek!napewno magnetyczny, ale czy warto kupic taki za 360 zł?czy lepiej dołożyć i kupić droższy?po urodzeniu dziecka zostało mi 10 kg, czy da się to zrzucić na orbitreku?
Dobrze, ze mozemy sie jeszcze cieszyc slonkiem i przyjemnym cieplem, w Polsce juz zaczynalam marznac, szczegolnie wieczorami.
chyba miala 6cm juz nie pamietam dokladnie.
Olala i ja cieszÄ™ siÄ™ ĹĽe masz juz wszystko za sobÄ… , a przede wszystkim obawÄ™ i strach.
tylko te cienkonogie...

Juz zmykam to by bylo na tyle . portal społecznościowy Nie mogÄ™ dać sobie z nimi rady.

no i tak Was czytam od poczatku i postanowilam ze dolacze do Was. hej Ale dla pocieszenie jeszcze dodam,ĹĽe moim koleĹĽankom kolczy nawet do 10 miesiÄ™cy siÄ™ goiĹ‚, wiÄ™c to zaleĹĽy. Fajnie strzyĹĽe, mĹ‚odzieĹĽowo, cieniuje, potrafi doradzić- jak poprosisz. ale zachowujÄ…c dietÄ™ i odstawiajac ćwiczenia nadal siÄ™ chudnie, a odwrotnie nie chyba, ĹĽe ćwiczenia sÄ… katorĹĽnicze. adwokat kraków
Filizanka kawy ma 1g wegli to samo jest z jajkiem nie wspominajac o 500dkg kapusy Pomidory maja od groma i troche wegli. wieprzowina,mozna gotowac bez wody pod warunkiem ze warzywa ta wode zawieraja.NP.swieze ,mlode ziemniaki,mloda marchewka itd.jezeli nie masz pewnosci .jezeli chodzi o mieso z kurczaka to na rozgrzane naczynie wrzucamy filet po chwili gdy zetnie sie bialko bedzie mozna obrucic je na druga strone.smazymy pod przykryciem,na najmnieszym gazie czy pradzie,i tutaj wlasciwie nie ma znaczenia czy to jest plyta czy gaz.Naczynia mocno przypalone mozna oddac do serwisu i wyczyscic ale jest to plana usluga,osobiscie radze rozprowadzic po naczyniu plyn do czyszczenia /najlepiej z ZEPTERA/ I ZOSTAWIC NA NOC.jESTEM PRZEKONANY ZE SIE WYCZYSCI.Naczynia z Zeptera daja ogromne mozliwosci ale nalezy pamietac o ogolnych zasadach,jezelimasz watpliwosci to zawsze mozesz dodac odrobine tluszczu czy wody.dobrze jest miec kontakt z przedstawicielem firmy by mogl na biezacorozwiazywac tego rodzju problemy.Jezeli pojawia sie inne pytania to chetnie odpowiem. pozdrawiam Jescze jeden temat o QUEEN. nie ma juz ich na bazarach? proszę o odpowiedź staram się o dzidzie 4 lata Aby temu zapobiec trzeba odsunąć czynnik drażniący czyli paznokieć.
jutro zaczyna mi się 9 tydzień, też się boję cieszyc ale trzeba myślec pozytywnie,
w Warszawie powinny być w kazdym wispolu
Wracajac do kalorii i tego ze nie sa sobie rowne
napisałam to pytanie tuż przed wizytą u kosmetyczki , teraz mam już żelowe ...są grubę jak u słonia ...czy musi tak być ???
Ja robiłam tydzień temu, ze znieczuleniem dentystycznym i kaniulą ( odpowiedzialną za brak siniaków i opuchlizny) i pierwsze dni miałam ciut większe.
po prostu o nich nie myślę i często powtarzam sobie ktoś inny się nie przejmuje, to ty też miej to w d*p.ie.
Bede Was kochane grubaski na bierzaco informowac jakie sa postepy w traceniu moich NIE kochanych kilogramĂłw.
Innopefox

Return to "Your first forum"