Niestety to przestało wystarczać i trzy lata temu wylądowałam w szpytalu z nieludzkim, obezwładniającym, paralizujący

Description of your first forum.

Niestety to przestało wystarczać i trzy lata temu wylądowałam w szpytalu z nieludzkim, obezwładniającym, paralizujący

Postby Innopefox » Thu Mar 20, 2014 6:12 am

Nie wiem jak innych ale mi robil w porzadku chirurg i praktycznie po zabiegu nic nie bolalo. ogloszenia towarzyskie W Polsce jestem po ekonomii i jak przyjechalam do Wloch nie mialaz zadnego doswiadczenia. to byla pierwsza fryzjerka ktora pocieniowala mi wlosy.
omijać pępek przy myciu
parys1236@wp.pl
Nie interesuje mnie nawet jak to mieszkanie wyglada, bo moga sama tam wszystko zrobic chocby to mialo trwac i dwa tygodnie.
To, ze nie pracujesz wcale nie znaczy, ze sie obijasz!
Tez chyba tyle samo co za dwa ml aquamidu, 2500.
no lepiej żebym teraz nie wpadł bo nie jestem jeszcze gotowy
mam bardzo wrazliwa skĂłrÄ™ wiec boje sie co by bylo....
A TO CO WYPISUJECIE PRZYPOMINA ZBIOROWA HISTERIE.
WITAM PONOWNIE WŁASNIE WCZORAJ BYŁAM U SPECJALISTY MAM ZROBIĆ SOBIE SCYNTOGRAFIE TARCZYCY PO BADANIU OKAŻE SIĘ CZY MOGĘ BRAĆ JOD RADIOAKTYWNY MOŻE OBEJDZIE SIE BEZ OPERACJI ZOBACZYMY ZAWSZE TO LEPSZE NIZĆ CIĘCIE I PRZYNAJMNIEJ NIE BĘDĘ SIE BAŁA O STRUNY GLOSOWE
reklamacja nic nie dała, bo obicie podeszw odrazu sie odkleiły ścierając się dalej.

hehe...tez tu zajrzalam bo zainteresowalo mnie co to takiego przyjeciny ...hehe sex anonse BĹ‚agam!!!!!!!!!!!

Na końcu po tylu latach powiedział, że on nie daje rady i kazał poszukac sobie innego lekarza. Następnym krokiem przed podjęciem decyzji powinno być odwiedzenie tych lekarzy którzy w jakiś sposób zdobyli nasze internetowe zaufanie. wogóle go ni czuje ;P i bardziooo mi sie podoba pozdrowionka No i ja preferuję używane, bo można o wiele taniej kupić a prawie nówki. Muszę zmykać ogloszenia towarzyskie
prawie prawie od 5 miesiecy jestem czysta niw ymiotuje mam jeszcze ataki lakomstwa ale walcze ztym kiedys bylu codziennie teraz1 raz w tygodni i nie opycham sie juz do bulu.... pozdrawiam swiatecznie wszystkich! mam pytanko, jak czeszecie swoje loczku? pozdrawam Witam was wszystkich.jak tak czytam o was to tak jakbym czytała o sobie.W marcu dostałam drzwiami w powieke rana na około 2 cm założono mi 2 szwy zamiast skleić i tak mam okropną blizne nad okiem.Po szwach zrobiły sie wgłębienia a dodatkowo blizna sie rozlazła chyba za wcześnie smarowałam contractubexem.Teraz mam 2 dziury nad okiem!!! I ma sliczne włosy. Pozdrawiam.
Bo ejstem ciekawa na jakiej podstawie tak piszesz?
nie ma reakcji
Zabieg jest bezbolesny ale bywa nieprzyjemny zwlaszcza jesli chodzi o przednie zeby na dole i jesli ktos ma wrazliwe zeby na zimno.
Ja trzymam sie rewelacyjnie Własnie wróciłam z 80min.
ja 5 tyg po poronieniu mialam IgG 448,5 A IgM gdzies sie im zapodzialo, co za pech!
Innopefox

Return to "Your first forum"