niewiem może się mylę,ale psycha mi siada przy tej diecie,czuję się skołowaciale,wciąż coś mylę.zapominam,mam nerw

Description of your first forum.

niewiem może się mylę,ale psycha mi siada przy tej diecie,czuję się skołowaciale,wciąż coś mylę.zapominam,mam nerw

Postby Innopefox » Tue Mar 25, 2014 8:10 am

skoro bedzie rozwolnienie ogloszenia towarzyskie jak my wytrzymujemy te \katorgi\ to i Tobie siÄ™ uda!
hmmm...
JesteĹ› zadowolona z ĹĽycia tam?
aaahaa...jaki jest mniej więcej spadek wagi tygodniowo i czy stosujecie jaka dietke?
Jeśli któraś z Was poszukuje p.
czesc !
dalej mieszkamy z tesciowa, bo remontujemy dopiero sobie mieszkanie u moich rodzicĂłw w domu.

1 papryczka chilli sex anonse no doslownie wyjelas mi to z ust...

Erasure gdy pojawiły się odrosty udałam się do fryzjera i tam jakoś mi tę farbę zdejmowano. Daj sobie nadzieje groszek_a up up! ogloszenia towarzyskie
Monimoni...przylaczaj sie do nas!!! Piękny dzień, wcisnęłam się w obcisłe ciuchy i poszłam na miasto wg mnie Monika Brodka jest śliczna i taka fajna filigranowa... Kawa bez mleka, do przelomu kwasicznego to raczej kg leca szybko, dopiero po przelomie organizm przechodzi na spalanie wewnetrzne i oszczednie dozuje energie. To 4 dzien na tym \ paskudztwie\ mi ona absolutnie nie smakue ale jem i wole to \paskudztowo\ jak mizjang czy jak tamto badziewie sie nazywa. Mam do Was taka prosbe, czy któras z kobiet ma tez problemy gastryczne w zwiazku z torbialka i miesniakami ?Mi bardzo dokucza ból w prawym podzebrzu, byłam u lekarza, powiedizano mi, ze skoro USG jamy brzucha nie wykazuje nic , próby watrobowe sa dobre , to mam skierowanie do gastrologa . Co więcej najczęściej łatwo tracę szacunek dla tych, których zbyt łatwo można oszukać.
pierwszą głodówke robilam 2 lata temu aby troche zrzucic udało mi sie wtedy schudnąć 11 kg w ciągu dwóch tygodniu a procz tego poczułam sie swietnie jakby ktoś we mnie posprzątał miałam bardziej slniące włosy i ładniejsza cere i czułam sie lekko potem przeszłam na diete 1000 kalorii zaczełam duzo mniej jesc bo mi to starczało potem zrobiłam sobie druga głodówke po 7 miesiącach schudłam 8 kg i po tej równiez poczułam sie cudownie trzeci raz zrobiłam głodówke dla samego oczyszczenia bo juz zgubiłam zalegające kilogramy jednam schudłam jeszcze 5 kg tym razem głodowka trwała 10 dni czułam sie jeszcze wspanialej po niej teraz mam zamiar zrobić 4 podejście i mam naadzieje ze znów poczuje się cudownie w koncu zblizająs sie swieta moze wiec warto oprocz pożadku w domu zrobić pożadek w swoim organizmie JA JUTRO ZACZYNAM JESLI SIE KTOS CHCE PRZYŁĄCZYĆ BARDZO PROSZĘ
zlozyc papiery w kilku biurach, miec jakis konkretny adres, tamtejszy numer tel.
Wyrok II instancji jest ostateczny i nie mozna sie od niego odwolac.
ja bym chetnie ja zostawiala gdybym mogla.
Dotychczas myślałam, że te nazwy znaczą to samo.
Innopefox

Return to "Your first forum"