głodujecie?

Description of your first forum.

głodujecie?

Postby Innopefox » Mon Mar 24, 2014 3:30 am

Robilam pierwsza glodowke w marcu 9 dni i schudlam 4kg wiec szalu nie bylo, teraz pewnie bedzie podobnie ale tym razem mam zamiar wytrzymac 14-15 dni. portal społecznościowy nie wyglÄ…da
Mamy przyjemność zaprosić Panie i Panów, uważających, że problemem jest znalezienie modnych ubrań w każdym rozmiarze, na pokaz mody dla puszystych o nazwie 500.000 karatów.
Przemywam codziennie rumiankiem lub solÄ… fizjologicznÄ…, ale tylko profilaktycznie, bo kompletnie nic siÄ™ nie dzieje.
A okazuje się, że chodziło o te nieszczęsne 3,5 kilo które schudłam przez ostatnie 3 tygodnie!
W tym samym miejscu, taki sam ohydny.
napewno nie bedzie latwo w takim zwiazku zreszta oni sa strasznie zazdrosni i zaborczy i czesto po slubie nie szanuja kobiet kobieta jest w Turcji czesto do rodzenia dzieci i do pracy w domu i nie ma własnego zdania o wszystkim decyduje maż bylam krótko przewodnikiem turystycznym na balkanach i wiem ze wielu turków wykorzystalo seksualnie naiwne polki a nawet naciągali je na pieniadze
Ja nie mogłam pić kawyna głodówce poprzedniej, teraz oczywiście tez nie, bo nawet nie wróciłam do picia takiego jak poprzednio.
Polecam....

przecież my tam chodzimy ZROBIĆ ZAKUPY a nie z przproszeniem anonse erotyczne jeżeli Maizitang tak dobrze działał to dlaczego chcesz terz Meridię?

zawsze ma taki kwaśny uśmiech i jest przesłodzona - ta rola - hani - nie pasuje do niej bo uśmiecha się jakby miała w buzi cytrynę Mnie osobiście bardziej odpowiadają kosmetyki Osmo i Vichy, które stosuje zamiennie. Nie mam trądziku ani nic z tych rzeczy, ale ogólnie skóra była taka bez życia, brzydka, szara itd. pozdrowienia dla bylego zabrza nie sama praca czlowiek zyje a szacun nalezy sie wszystkim pracownikom a nam na koniec nawet dziekuje nie powiedzieli bo niby kto ma to zrobic jak tepaki zajeci sa tabelkami bitburgera czas sie napic zdrowko!!!!!!!!!!!! Musisz znaleść kogoś, komu wykryto toxo w pierwszym trymestrze i wypytać o obiawy, samopoczucie i efekt końcowy. sex anonse
Mam jeszcze pytanie czy masz rowno ostrzykniete usta? Dziekuje ten numer własnie mam, niekt nie odbiera, napisałam nawet smsa ze chodzi o M i mam kilka pytń ale zero odzweu i juz mnie do siebie na maxa zniechecili.Ale dziekuje Ci za dobre checi. w ogóle wydaje mi się, że ciuchy bardzo pomagają, nie te obcisłe w które ledwo się mieścimy, a te które pasują do nas i wyglądamy w nich zaje** kiedy mam gorszy dzień i ochotę wskoczyć w dres zmuszam się do kiecki, to chyba trochę pomaga, przynajmniej nie chowam się w kącie i nie pozwalam sobie na czarną rozpacz. http://www.regularnerysy.pl/Details.aspx?id=5 102 jak wróciłam z fitnessu to miałam mdłości, rano też. wielka ulge mi dalas. tel:
jakieĹ› rady?
Męcz sie dalej.
Dzięki tej stronie dowiedziałam się, jak wyglądają strony sex bussinesu w Turcji.
ja mam w sumie najbliżej do Krakowa, ale słyszałam że tam znowu alejki są dość wąskie, ciężko z dziećmi chodzić
SĹ‚uchajcie mam pytanko !
Ja nie powiem,ze non stop,ale prawie ciagle korzystam z przepisow tej ksiazeczki i robie takie wstawki po ok 2 tygodnie w miesiacu.W inne dni czesto wplatam te przepisy.Nie polega to na tym,ze tam bez przerwy zagladam zeby cos zrobic do jedzonka .Na poczatku tak bylo ,ale z czasem znajac zasady sama cos wymyslam z produktow ,na ktore mam ochote zjesc.
Co polecacie?
Zakochał się w prostytutce z agencji Blue Star w Gdyni Tatianie.
do tej pory sie nie moge nadziwic jaka ta hanna smoktunowicz podła osobniczka.
Z polskich:
Innopefox

Return to "Your first forum"