Ĺ‚odygi selera

Description of your first forum.

Ĺ‚odygi selera

Postby Innopefox » Tue Mar 25, 2014 11:23 pm

Mam 105 kg przytyĹ‚am ponad 30kg w ciÄ…gu 9 miesiecy choroba tarczycy i wylew mnie unieruchomiĹ‚y zawodowo .Teraz koniec kilogramy musza znknac .Na diecie jestem tydzien choc z tego co widze wiele bledow robilam np: adwokat kraków trafny wybor no coz tak juz jest w zyciu ze stale trzeba byc
to napisz mi na gg ze to ty - nero to bede wiedziec i napewno odpisze
pozdrawiam
Suńka cała mokra, to wiadomo.
iwonka, iwi - zdjecia wysłane
no chyba ze ten plemniczek sobie gdzies tam przeczeka i dopadnie jajeczko jak sie pojawi

Postaram się jej dawać więcej owoców. ogloszenia towarzyskie I jeszcze jedno - niemożnośc odbycia stosunku seksualnego jest podstawą do uznania malżeństwa za nieważe!

ByĹ‚am u znajomych gdzie byĹ‚o peĹ‚no jedzenia ciasta, ciastka, piwo, drinki,spagetti ... Ja staraĹ‚am siÄ™ o dziecko ponad 5 lat .Po drodze ciÄ…ĹĽa obumarla , bo zaraz jak sie dowiedzialam odstawiĹ‚am bromek. od czego to moze byc ... Zdanie , ĹĽe choroby rodzÄ… siÄ™ w umyĹ›le uwaĹĽam trochÄ™ za zbyt Ĺ›miaĹ‚e i moĹĽe trudne do obronienia. Witam mam problem z prezentem dla chĹ‚opczyka na roczek za miesiÄ…c ma juĹĽ go ma i nie wiem co mu kupić moĹĽe ktoĹ› z was podpowiedziaĹ‚ by mi???czekam za odpowiedziami portal społecznościowy
Sama czekałam na wizytę i słyszałam jak się rodząca darła. Brakuje mi co prawda systematyczności, ale staram się przynajmniej 2 razy w tygodniu ćwiczyć. Teraz mam inny problem - okres pojawia mi sie raz na 3 mce a teraz mam jakis taki strasznie skąpy jak nigdy... Nie czytam brukowców więc się nie orientuje o kim mówił. Tylko, że ja z tym człowiekiem jestem szczęśliwa, więc jak mam się z tym zgodzić? Takiego fryzjera zawsze szukałam. dąbrowska wcale ładna nie jest - ma garnek na głowie.
Gosia i Agata tez się baly a chłopaki nas wysmiali.
Aha..
Oktavko, Tobie nie zazdroszczÄ™.
bikini 250-350
słodkie blondynki ale w porównaniu z jędzowatym wyrazem twarzy steczki sa bardzo ładne.
Nie rozmawiamy o zwisach, ale o KSZTALCIE ciala i typie budowy.
jesteśmy kapelą NIEPIJĄCĄ!!!
U nas jest akurat koncert Big Cyc.
Witam!
Innopefox

Return to "Your first forum"