plissssss....nie piszcie Jej ĹĽe jest fajnie i ĹĽe jest oki,i ĹĽe taka nadwaga jest fajna, i w ogĂłle...bo jesli jest tak fa

Description of your first forum.

plissssss....nie piszcie Jej ĹĽe jest fajnie i ĹĽe jest oki,i ĹĽe taka nadwaga jest fajna, i w ogĂłle...bo jesli jest tak fa

Postby Innopefox » Tue Mar 25, 2014 12:28 am

Kasiula portal społecznościowy i nic nie chudne ;-( JedynÄ… pozytywnÄ… rzeczÄ… jest tylko to ze przez te dwa lata poprawiĹ‚a mi sie przemiana materii ..
od spalenia nadmiaru tłuszczu są treningi cardio trwajace dłuzej niż 30 min i min 3X w tygodniu...
Więc...
czy jeszzce jakieś głupsze imiona wymyślą ?
Plamy z rdzy!!!
Całe szczęście, że mnie wtedy nie było w domu.
Kup odzywki wzmacniajace do wlosow i szampon.
w Gdańsku płaci się 6 tys., jak zaśpiewali 7-8 tys., to ich wyśmialiśmy.
Kasia pelasia ,pierwsze dni sa najtrudniejsze nie tylko dla Ciebie ,ale dla kazdego kto zaczyna.Dopiero jak nie odczuwa sie glodu jest latwiej chociaz i tu bywa roznie.Nie wmawiaj,ze Tobie sie nie uda tylko probuj Pisalam zebys nie wliczala tych dni z kawa dlatego ,ze jak mialabys zrobic np 4 dni w tym 4 z kawa to by tylko oznaczalo,ze nie bylo jeszcze u Ciebie oczyszczania.Teraz probuj juz normalnie na wodzie bez zadnych dodatkow,moze byc tylko sok z cytryny,ale wychladza organizm i moze niezle telepac z zimna.

a jak radzisz sobie w ten upał?? seks oferty slliczna jest!

wrastające paznokcie firmy School -toeanil.BARDZO POMAGA. Ale podobno nie tylko mnie. to ja tez stanę do kolejki po materiały .... Opowiedzcie mi zebym mogła sie jakos nastawić...Praca ma być na stanowisku referenta administracyjnego:-| polecam anonse erotyczne
Dziś owocny wieczorek Rożni się ona od kryterii rozróżniania blizn. wie ktos cos na ten temat?? A jako ciekawostke powiem, że można nawet wsadzić zwykłe baterie alkaiczne, nie przeznaczone do powtórnego ładowania. tak sobie teraz rozmyślam o tym dniu kiedy wzięłam pierwszy raz L. Prawda jest taka, że niezbyt mam warunki by takie coś zastosować. rodzilam razem z siostra w paryzu, bo wrazliwy maz nie mogl, a siostrze trzeba bylo tlumacza!!!
W klinikach prywatnych niczego złego nie uczymy lekarzy.Tam sie płaci
Czytałam o tym tatuazu medycznym.
Nie potrafie inaczej opisać, sorka
Moczę sobie nogi w ciepłej wodzie z solą.
Weszłam tutaj przez przypadek i też chcę się z Wami podzielić moim problemem , bezsennością.Cierpię na nią od około dziesięciu lat.Wcześniej było idealnie z trudem wysiedziałam do 22godz wstawałam bez problemu o godz 6.Potem zaczęłam pracować tylko na nocki po latach doszła menopauza.Dokładnie pamiętam noc kiedy już do rana nie zasnęłam.Była w ciężkim szoku bo taka sytuacja nigdy nie miała miejsca niestety kolejne noce były identyczne i tak jest do tej pory,jeżeli uda mi się zasnąć to już jest wtedy godz 4,5 i wtedy mogę spać cały dzień budzę się i zasypiam.Po kilku nie przespanych nocach w końcu wspomagam się tabletka nasenną jest to Nasen, Hydroxyzyna,Miansec które przepisuje mi moja p.doktór psychiatra.Boję się tych leków bo bardzo uzależniają.Moja p.lekarka mówi , że najbezpieczniejsza jest Hydroxyzyna ale po kilku dniach regularnego brania przyzwyczajam się do niej i potem nawet 4 tabletki przed snem mi nie pomagają.A rano nie mogę się wybudzić jestem nieprzytomna, mam problemy ze wstaniem.Jestem leczona na zespół depresyjno- lękowy w związku z tym parę miesięcy wstecz miałam lek Tritico bardzo dobrze po nim spałam i wcześnie rano wstawałam bez problemu ale nie pomagał mi w tym moim drugim schorzeniu i problem bezsenności powrócił.
!!!!!
Ale to nie koniec, w między czasie sam usiadłem i ze starego irokeza którego nosiłem zrobili mi coś całkiem innego nie znam się na tym i nie wiem jak to nazwać ale jak założę gangol to czuję się jak James Bond Polecam ich ale najpierw
Innopefox

Return to "Your first forum"