ja reprezentuje soba troche wiecej.

Description of your first forum.

ja reprezentuje soba troche wiecej.

Postby Innopefox » Thu Mar 20, 2014 10:35 am

Dzisiaj mamy przynajmniej sloneczko! portal społecznościowy chciaĹ‚abym zacząć tÄ… dietÄ™;/ :*
ja wlasnie nie bardzo chcialabym sie ograniczyc w jedzeniu bo mam bardzo maly biust i boje sie ze moze jeszcze zmalec,a wtedy bede juz zupelnie plaska.kurcze sama nie wiem.ale dzieki za odpowiedz
Sądzę jednak, że do takiego typu leków trzeba przyzwyczaić organizm np mniejszą dawką.
Ja tez pozbyłem się maścią .
szczepień Mam totalny mętlik w głowie.
i taka maseczka do wlsowo bez splukiwania.
ale głodu nie czułam.
cieszę się, że jest nas z każdym dniem więcej.
PO CALYM WYKONANYM CYKLU JEST TAKA SATYSFAKCJA..

skoro w Szwecji czyta siÄ™ ho ok em to u nas z powodzeniem moĹĽna ha i em seks ogłoszenia ChciaĹ‚am siÄ™ spytać jak wy sobie radzicie ze swoimi wĹ‚osami?

Boze chcialabym znalezc dobrego lekarza ;] Jednocześnie wiem o co chodzi gdy piszesz że jakieś dziecko się nazywa sie Kevin Gąsienica, słyszałam kiedyś o dziewczynce która nazywała się Róża Nadzieja Kargul. I nie ma mowy o spięciu włosów w kucyk chybą że chodzicie tylko w rozpuszczonych. to w takim razie skad jestes mrowka skoro niby mnie mijasz na korytarzu? .....przepraszam za pomylke salon nazywa sie EXPANDER !!! ogloszenia towarzyskie
za słabe są lampy no i nie ma turbo ale spokojnie możesz przed nim siedzieć 40minut co 2 dni jak masz czas , opali Cie Ja wlasnie zaczelam, wczoraj byl pierwszy raz. Co, niemozliwe? Na szcęście już wróciły do formy.Używałam odżywek Panten regenerujących oraz maseczek Loreala, a także na same końcówki wosku (ale nie dużo i tylko na końcówki). Handel M. Tylko ze dla mnie to strasznie dlugo, chcialabym szybszych efektow no ale co moge zrobic, ja mam w srode konsultacje u chirurga, tez jeszcze z nim pogadam. Borysa Szyca
Julii, kochana
Moze i tak ale to dobry sprawdzian dla znajomosci...Nastaw sie na przygode naprawde, bo to jest PRZYGODA...I duza lekcja samodzielnosc...nauczysz sie tez sama ze soba spedzac czas...Staraj sie pozytywnie nastawic.
i wszystko było ok!( 2005r) Co roku oczywiscie musiałam chodzić na badania..
1 dzień jest super zupełnie inaczej niż ostatnio, nie boli mnie nic, jasno myślę, energię mam, jednak trzeba przeczyścić się przed głodówką i przygotować do niej...od razu jest lepiej
Tylko zaraz po umyciu jak są mokre, żeby rozczesać kołdunki i zebrać te, co mi wypadną
Nie wycinaj tej blizny na czole, jak juz to pomyśl o laserze, wyciecie nic by nie dało bo blizna pewnie by sie rozeszła, w kazdym razie ja tak mam.
Ja z kolei mam duszę podróżnika i czuję się uwięziona w miejscu Za późno jednak w tym wieku na zmiany, zwłaszcza że skomplikowałoby to sytuację fiansową.
Dostałam skierownie na badanie Ca 125.
A i jeszcze jedno pytanie...
Innopefox

Return to "Your first forum"