Rodzina z problemem alkoholowym

Description of your first forum.

Rodzina z problemem alkoholowym

Postby Innopefox » Wed Mar 19, 2014 7:22 pm

nie nie miałam jeszcze usg...ide za tydzien lub 2 jak wytrzymam,wolałaby juz zobaczyć serce,zeby wiedzieć ze juz bije,,,,a terminy do mojego gin...no niestety są jakie są...innemu nie ufam....ten i tylko ten.ja sie wczesnie o ciąży dowiedziałam....na dzień przed planowaną @,test z krwi....to dziwne?nie rozumiem pytania....czemu jeszcze nie byłam..... seks oferty Jak dla mnie mógł nic nie mówić i tylko robić co trzeba Gdyby ktoś był milutki i gadatliwy a zrobił mi albo dziecko coś złego to nie byłoby dla mnie pocieszenia, że chociaż był miły;P No i ta ładna mała blizna
Sory pierwszy był Krzysztof to druga ofiara...
ludzie potrafią być okrutni...ja postanowiłam ze ta operacja będzie sprawdzianem..nie tylko dla mnie...też dla moich bliskich.
- przedluzonej trwalosci lakieru
Wiem, ĹĽe jest silnym lekiem...
A narazie z aktualnych Salonów moge polecić Berendowicz & Kublin w Katowicach na Ul.
Aha, ilość picia zwiększaj stopniowo, np jutro wypij o 1 kubek więcej niż dziś.
Dzień czwarty sobie mija.
nie lubie jablaka bo jest wsciekle przemadrzala i nie podoba mi sie jak wymach*je tymi lapami przed kamera, zeby namowic ludzi zeby na nia glosowali.
2 lata temu powiekszalam gorna warge i wygladalam jak....kaczor i zaplacilam za to 1000 zł !

Heavy - ćwiczenia wymagające dużej aktywności fizycznej, trening siłowy, gra w siatkówkę, koszykówkę, itp. seks oferty Albo jak już je to jakieś mięsko, u mojej to działa, np.

\wiecie co, obiecajcie mi że jak urodze przyniesiecie mi pączki \ i nawijam co bym se zjadła. Witam wszystkich! A kobiety wcale nie muszą być zajadłe i powinny skończyć z zazdroscią i popracować nad sobą, zamiast się wyżywać. Pomógł brokuł i szpinak zapchałam się nimi i jakoś mi przeszło. A jeżeli to nie jest to, mimo wszystko polecam tę grupę. ogloszenia towarzyskie
Nie stawiła się na przesłuchanie, rozmowy z biegłym też nie miała. Dostalam skierowanie od chirurga i bylo to za darmo jako zabieg fizykoterapii. jejku no co jest? Julita hej 1. Pozdro oj Setunia------> mialam kiedys ulubiuna brzoze , gdzie zawsze sobie chodzilam posiedziec i porozmyslac ale ktos ja scial
Pozdrawiam
Wtedy chyba wpisujÄ… do ksiÄ…ĹĽeczki albo po prostu dostaje siÄ™ wyniki do Ĺ‚apska i idzie z tym do lekarza medycyny pracy.
Proszę Paną...comimożedolegać...Dziś po raz pierwszy weszłam na tę stronę ,bo ponad tydzień temu obudziłam się w nocy z obiema zdrętwiałymi rękoma.Przeraziłam się bo jakbym ich nie czuła.Szybko zaczęłam nimi machać w dół i przeszło ale niepokój co się dzieje pozostał.Lekarz rodzinny powiedział ,że to od kręgosłupa.pewnie tak jest.Podobną sytuację miałam 1,5roku temu strasznie drętwiały mi ręce ,byłam u neurologa dostałam lekarstwa i przeszło ale dostałam skierowanie na rezonans kręgosłupa.W związku z tym ,że reznoans nie robi się całościowo to chciałam na dolną część kręgosłupa bo ta bardziej mnie boli.W styczniu zrobiłam to badanie i mam zwyrodnienie 3 kręgu,jednocześnie to badanie sugeruje zrobienie rezonansu górnej części kręgosłupa.zapisałam się na to badanie ale będę go mieć dopiero na początku czerwca.Drętwienie rąk mam i niepokój też, ale żeby jakoś temu zaradzić w wolne dni majowe chodziłam na basen i pod mocnym strumieniem wody po pół godziny z wyciągniętymi rękoma na boki masowałam ręce i ramiona na całej długości.Stwierdzam ,że pomaga tyle tylko ,że powinnam to robić przez dłuższy czas ,ale pracuję i za bardzo nie mam kiedy tyle tylko ,że dla zdrowia muszę ten czas znaleść aby chodzić na ten basen.Dlatego polecam Pani basen.Stwierdzam też ,że masaż który pani polecono też jest skuteczny i dobry.Jakiś czas temu byłam w sanatorium po skomplikowanym złamaniu nogi w kostce i po operacji na tę nogę skorzystałam z takiego profesjonalnego masażu na te drętwiejące ręce i muszę powiedzieć:rewelacja.
Przeglądając neta trafiłam na stronkę iExpert gdzie fajnie to wszytko jest rozpisane tylko, mimo wszytko mam ciągle się zastanawiam jak to jest z tymi dolnymi i górnymi granicami...?
Tak więc może skończyć by juz ta dziecinadę że szkalowaniem innych.Każdy chodzi tam gdzie mu sie podoba i gdzie mu odpowiada.Znam takich, którym pasuje Sowex i tez go polecaja , trzeba samemu sie niestety przekonać.
Jesli chodzi o Twoje skupienie sie na pisaniu pracy to naprawde jest mi bardzo trudno cos powiedziec ,ale tylko dlatego ,ze kazdy inaczej moze reagowac na glodowke.Moga byc zalamania nastroju,przygnebienie, moze byc zupelnie odrotnie.Niektorzy maja wielka jasnosc umyslu .Bywaja stany radosci i euforii .To sa zupelnie skrajne stany u roznych osob.Moze byc bez takich drastycznych wachniec i bedziesz sie czula tak jak zazwyczaj .Nie jestem w stanie tego powiedziec jak Ty to przejdziesz bo tego nikt nie wie.
Tak jak można oszukać głód, dostarczając organizmowi tylko jeden rodzaj pożywienia, tak samo można oszukiwać i strefę seksu.
Innopefox

Return to "Your first forum"