skad jestes i jak dlugo tutaj?

Description of your first forum.

skad jestes i jak dlugo tutaj?

Postby Innopefox » Tue Mar 25, 2014 5:07 am

nie dobiera się tak jak w tabelce bo staniki z płotna nie są 75obwód zmieści się na 85-90 spokojnie w obwodzie ,czy wiecie ,że 95% Polek ma źle dobrane rozmiary biustonoszy?ja dzięki mahedzie należę do 5% dziwię się ,że kobiety tak się torturują zamiast zadać sobie odrobinę trudu mnie już bierze obrzydzenie jak patrze na rodaczki u których stanik jest zaraz nad pępkiem albo spod koszulki przebija na karku zapięcie buły i czterocycki oraz zanawieski pod pachowe a fuuuj sex anonse Andzia32 LUDZIE GDZIE WY PRACUJECIE CO WY ZA BZDURY WYPISUJECIE ŻYWIEC TO JEDNO WIELKIE G...O???????????????????????
Co do zainteresowanych chudnieciem:
Pozdrawiam,
ale nawet nieskazitelna uroda nie gwarantuje szczęścia.
krem sie laÄ…
Chodziły i trzeba było ich pilnować na każdym kroku, a ja musiałam mieć oczy dookoła głowy.
No nic musze czekac...
A dodam, że cellulit miałam ogromny ;( Naprawdę warto

miaĹ‚am podejrzenia co do powaĹĽnego problemu zdrowotnego mojej cĂłrki- na szczęście w poniedziaĹ‚ek udaĹ‚o siÄ™ zdobyć diagnozÄ™, ĹĽe jednak wszystko jest w porzÄ…dku a wĹ‚aĹ›nie przed chwilÄ… dostaĹ‚am telefon od ksiÄ™dza, bardzo zresztÄ… miĹ‚y, ĹĽe mam przyjść dziĹ› po mszy na rozmowÄ™ adwokat kraków Monimoni...przylaczaj sie do nas!!!

I po co jak tu ma wszystko sponsorowane. Na razie ok. dobro wspolne Ufff...!! Nigdy w życiu nie dałabym na imię Nikola swojej córce. seks oferty
Prosze!!! kurde zyłam przez tyle lat z dnia na dzien , ciągle tak samo , nic nowego koniec z tym , mam dosc czekania na faceta ktory nie jest tego wart ! Nawet byly spekulacje w gazetach, czy będzie mogła karmić czy któraś z was miała rozwolnienie? Polecam poradnik Anoreksja, bulimia, otyłość: 3). no wiecie co do czego
Stopień owego jednostajnego wysiłku fizycznego bez zaciągania długu tlenowego bardzo łatwo określić powinieneś być w stanie wdać się w rozmowę z inną osobą bez większych problemów.
http://www.youtube.com/watch?v=JxLsWr6_uoA
A poza tym oswiec mnie jaka to trzeba operacje plastyczna zrobic,by byc dziewica po raz drugi???
Taka ciemna natura.
Po pracy niewiele go zostaje i przynajmniej ja staram się go spożytkowac na czynności niezbędne.
Innopefox

Return to "Your first forum"