troszke bolało ale dało sie przerzyć.

Description of your first forum.

troszke bolało ale dało sie przerzyć.

Postby Innopefox » Sun Mar 23, 2014 1:36 am

Teraz pozostała tylko suchość w ustach, pozostałe objawy zniknęły. sex anonse kiedys dretwialy mi tylko dlonie ale ostatnio zdaza sie coraz czesciej ze cale rece mi dretwieja od ramienia tak ze nia mage nia ruszyc wcale, wiem ze nie zawsze dretwieja mi od tego w jakiej pozycji spie, ze ja przyduszam i przez to nie ma krazenia.
Nawet jak dla mnie - faceta - jest on wystarczajÄ…cy.
hehe u mnie o tej porze to dopiero jest srodek nocy
hej dziewczatka,, nie wiedzialam,ze az tyle nas cierpi z tego powodu ja tez mam blizne i nienawidze jej calym sercem.
długo trwa taka masakra?
prosze o porade pozdr

Rano w piÄ…tek siÄ™ budzÄ™ a tu obrzÄ™k i boli jeszcze jak diabli. seks ogłoszenia nie wiem ale na pewno bocian

no wiÄ™c? ja chcÄ™ kupic stepper, ale nie wiem czy warto... JeĹĽeli tak bardzoo, ale to bardzo proszÄ™ o informacjÄ™ jak im zapobiegać... Teraz tylko ok. Bez tego nic nie rĂłb bo moĹĽesz potem ĹĽaĹ‚ować. portal społecznościowy
---> FANKA Tobie należą się szczególne podziękowania za wyczerpujące odpowiedzi i za wsparcie. Współczuję Wam dziewczyny, to musi być wqrzające, jak trzeba tak zawsze pamiętać o wyrywaniu albo goleniu Wiem o tym, bo ja dla odmiany mam trochę włosków wzdłuż brzucha, pod pępkiem I to z własnej głupoty, bo jako nastolatka ogoliłam się tam, chociaż nie miałam a n i j e d n e g o ciemnego włoska Tylko się pochlastać Też mi głupio z tego powodu, ale mój facet o tym wie i mówi, że nawet mu się to podoba Ale się rozpisałam ;D Nazywa się: Moja propozycja to: Gdy po 15 minutach nie uda się usnąć wstać i coś robić innego, książka, krzyżówka, telewizja, byle nie w łóżku, gdy przyjdzie zmęczenie ponownie się położyć. moja endo powiedziała mi, ze w niektórych przypadkach endokrynolodzy decydują się na pozostawienie leku pacjentce w ciąży
czy sa jakies kruczki jeszcze?
Co to karnityny to na chudniecie nie wplywa, zdaje sie ze na wyrost jej takie wlasciwosci przypisano ze wzgledu ze uczestniczy w przemianach kwasow tluszczowych.
olala----> dlaczego Bromergon TYLKO NA NOC !!??
A tak na marginesie wydaje mi się że każdy ma swój rozum i umie zdecydować co dla niego będzie dobre a co złe.
Wycieli ich twarze i dołożyli do innhc ciał.
Innopefox

Return to "Your first forum"