Z tymi wypiekami mam identycznie!

Description of your first forum.

Z tymi wypiekami mam identycznie!

Postby Innopefox » Tue Mar 25, 2014 1:07 am

J aciagle niezdecydowana ale to moje niezdecydowanie zaczyna mnie juz powaznie wkurzac. ogloszenia towarzyskie Mam kumpla w pracy, który zawsze mówił mi, że ludzie z waskimi ustami są złosliwi.
Pozdrawiam
I ognisko.
na makijaz permanentny czekalam 2miesiace ale warto, bo to co widzialam u dziewczyn, ktore robily gdzies indziej to straszne, bo z czyms takim nie da sie zyc, wiec warto sprawdzic adres i najlepiej po znajomych a nie na forum, bo sama spotkalam sie z tym ze ludzie potrafia tu swoje prywatne zale zalatwiac i w dodatku w innym temacie widzialam sytuacje gdzie konkurencyjne firmy na siebie pisaly, ze niby klienci...
Co za uczucie.....
I mimo ze zaczynam dopiero przygodę z brzuszkami i bieganiem z pasem widzę postępy i wam też tego życzę ;
Pozdrawiam!
Ćwiczę codziennie ok.
ja planuje powiekszyc sobie górną wargę ale dopiero koło lutego wiec juz teraz zbieram wszelkie informacje bo nawet nie wiem czym to zrobic -tłuszczykiem, nićmi.....tyle opcji tylko co wybrac zeby potem nie było żal
Ca mam teraz 40,6, a wczesniej 60 ponad .Czy podwyzszony cholesterol i lekko cukier moze miec zwiazek z choroba kobieca?
najwiekszy wrog ladnej cery to opalanie-bardzo niszczy wlokna kolegenowe w skorze i przyspiesza starzenie.Wiem,ze sa zwolennicy oplania i zlocistej karnacji Tylko za jaka cene?

może któraś dziewczyna będzie chciała zaryzykować kupę kasy i swoje włosy (dobrze że odrastają) i pójdzie do was czego nie życzę nikomu ogloszenia towarzyskie hej dziewczyny,

Czy ktoras z was poddala sie tej laseroterapii??ile to kosztuje? czesc dziewczyny polecam! Tylko gdzie niegdzie patologie stanowią większość... Obym ja na nastepnej wizycie nie uslyszala ze jeszcze musze czekac. ogloszenia towarzyskie
Zamierzam wychodzić racjonalnie, ale za tydzień wyjeżdżam na wczasy i... a teraz jestem juz 2 tyg po operacji tarczycy i leki sa jeszcze gorsze juz wogole nie wychodze z domu naprawde niewiem co robic gdzie sie udac a raczej do kogo . Kto nosi taki rozmiar jak Ja i wie gdzie kupi fajne staniczki? Musze sie przynac ze pije duzo kawy ale łykam magnez i witamine B kompleks, chodze tez na basen i korzystam z masazu wodnego, mimo to sa noce, kiedy nie spie wogole. mam założone 3 szwy, ale zabieg nie bolał.. Stosował ją 5 dni, 2 dni przerwy i tak w kółko. Jesteśmy skazane na to świństwo do mońca życia.
Ja byłam u Pani ILONY, ale widziałam pracę innych fryzjerów - POLECAM!!!
No ale chyba holenderki teĹĽ sÄ… leczone ginekologicznie, prawda?
- dziewczynki były w swoim żywiole sam Kazimierz przepiękny, cudownie było pić kawkę nad brzegiem Wisły
Nie wiem jak jest w Iralandii, czy lepiej czy gorzej.
i wsunÄ…Ĺ‚em pod niego wacik.
Innopefox

Return to "Your first forum"