zawroty głowy..(wróciłam do domu, wypaliłam fajka i zawroty glowy przezły , poza tym w szpitalu była taka fajna posadz

Description of your first forum.

zawroty głowy..(wróciłam do domu, wypaliłam fajka i zawroty glowy przezły , poza tym w szpitalu była taka fajna posadz

Postby Innopefox » Fri Mar 21, 2014 8:24 pm

Zjawiam siÄ™ tu po jakimĹ› czasie, dawno mnie tu nie byĹ‚o. portal społecznościowy A gdzie mieszkasz?
witajcie ponownie
www.ajencibezsciemy.fora.pl,tam dowiesz się na jakim etapie walki jesteśmy z tą kryminogenną siecią która nawet kupiła pierwsze forumwww.ajenci.fora.pl ,razem z adminem który sprzedał użytkowników,ich ip.,maile i który cenzuruje forum wg.uznania Żabki,stosuje ograniczenia na forum,usuwa niewygodne posty,nie umożliwia forumowiczom porozumiewania się ze sobą itd.-jest sługą Żaby.Jeszcze raz zachęcam osoby które chcą walczyć i nie zgadzają się z wyzyskiem w tej sieci nawww.ajencibezsciemy.fora.pl ,tam nikt Was nie sprzeda i nie ocenzuruje !!!
Z cukrem ostroĹĽnie, ale bez przesady.
Myślę, że Tobie też to pomoże
ogolem to bylam w Wawie w maju
Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie zapomniałem o tym.
W moim wypadku ja jestem uzalezniona od wegli wiec zwyczajnie wiem ze na pewne rzeczy nie moge sobie pozwolic bo konczy sie to takim atakiem glodu i hustawka nastrojow ze kosmos

oh tak tak anonse erotyczne Finito.

PowiedziaĹ‚am temu wizjonerowi, ze mi siÄ™ to neipodoba, wiÄ™c polizcyĹ‚ mi tylko za farbowanie. Regine, i wĹ‚aĹ›nie takie wypowiedzi najbardziej mnie motywujÄ… a jeszcze jak czytam ile kilosĂłw mniej to juĹĽ w ogĂłle mam wizje siebie szczuplejszej Co do jedzonka to ja juz urodziĹ‚am siÄ™ ĹĽarĹ‚okiem i chyba mi to nie minie, niestety Dwa lata temu schudĹ‚am Ĺ‚adnie na norweskiej o ile siÄ™ nie mylÄ™ okoĹ‚o 9kg i mimo, ĹĽe ĹĽoĹ‚Ä…dek siÄ™ zmniejszyĹ‚ to po diecie automatycznie wrĂłciĹ‚am do objadania siÄ™. to super ĹĽe sĹ‚yszaĹ‚aĹ› serduszko to na kiedy masz termin? to kÄ…tnik Hej, ja miaĹ‚am blizny potrÄ…dzikowe i usuwaĹ‚am je w Elite laserem fraxel (to jest zabieg a nie operacja) z tego co pamiÄ™tam to tym laserem usuwa siÄ™ różne rodzaje blizn ale najlepiej jak bÄ™dziesz zainteresowana to zadzwoĹ„ i siÄ™ dopytaj. portal społecznościowy
Byla ekstra miala w sobie sexapil. jakie dupsko ???? http://www.allegro.pl/item772150433_snack_cat cher_pojemnik_na_przekaski_1_szt.html i ma usmiech debila, wczoraj widzialam w gazecie- fuuuuuuuu jest obrzydliwy ....makabra, ja nie wiem jak sie mozna go czepic!!! Pełna kultura i do tego fachowiec. Ale zawsze to miło jak ktoś podtrzyma cie na duchu i coś doradzi. Dziewczyny bede z Wami
Możliwość wysłania fotek na e-mail'a.
Oby pogoda dopisala w poniedzialek, to pooddychamy swiezym powietrzem
I tak przez kilka kolejnych dni, aż - przejadły mi się...
Jak pisałam wcześniej robie to dla siebie , ale motywacją też jest facet.
A do ciemnych oczu noszę biały golf
jak u Was to wyglÄ…da?
Innopefox

Return to "Your first forum"